Чет муабети (ти реков-ми рече)

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Океј, здосади ова. Ај сега да збориме за лезбејскиот пикник утре и зошто МПЦ забранува јога. :unsure

Лезбејски пикник?! :rofl

А за МПЦ не е нешто чудно, во отсутност на било каков морален, интелектуален или вредносен интегритет - мрсните грди забрадени дегенерици одвреме навреме прават медиумски испади со цел да одржат какво такво внимание меѓу нивното `стадо`...
Пред два три месеци се појавија со изјава дека стандардот меѓу рајата бил многу подобрен...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Electra

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,519
1,183
Big Sur
Лезбејски пикник?! :rofl
Паа...си организирале нешто. Башка што е малку настанот конфузен пошто ко феминистки се залагаат за еднаквост, а нагласуваат дека се добредојдени одредени групи луѓе, али овие со синдром на мало туле уште кога се појавија со коментари, беше врв да се чита.
https://www.facebook.com/events/1643842769189772
Ја го, дури не избришале. :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
Паа...си организирале нешто. Башка што е малку настанот конфузен пошто ко феминистки се залагаат за еднаквост, а нагласуваат дека се добредојдени одредени групи луѓе, али овие со синдром на мало туле уште кога се појавија со коментари, беше врв да се чита.
https://www.facebook.com/events/1643842769189772
Ја го, дури не избришале. :D
Овој дел од анкетата (hug)
hgmhgfhf.jpg
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Паа...си организирале нешто. Башка што е малку настанот конфузен пошто ко феминистки се залагаат за еднаквост, а нагласуваат дека се добредојдени одредени групи луѓе, али овие со синдром на мало туле уште кога се појавија со коментари, беше врв да се чита.
https://www.facebook.com/events/1643842769189772
Ја го, дури не избришале. :D

Не читам коментари по сајтови, искуство од јутјуб порано рандом ќе се зачитав тоа коментарите и просто осеќав како спонтано заболувам од чума или лепра...
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Сакам да го изразам моето разочарување и навистина сум навредена од Македонец кој во порака ми пиша , го цитирам _Нема да те издадам ама како не ти беше мрза да отвориш 10 јузера.
МНогу сум навредена и зачудена како може да ме праша такво нешто и зошто баш мене ме спомна кога немам потреба за такво нешто и која би ми била намерата.@Makedonec НАВИСТИНА ДА СЕ ЗАСРАМИШ ШТО НА МЕНЕ СЕ СОМНЕВАШ ЗА ЛАЖНИ ЈУЗЕРИ И НЕМОРАШЕ ВО ПОРАКА ДА МЕ ПРАШУВАШ ЕВЕ ЈАВНО ЈАС КЕ ТИ КАЖАМ. БЕЗОБРАЗНО
Па во право е што глумиш демек не е.
 

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Па во право е што глумиш демек не е.
Освен овој еден мој профил на дива орхидеја не сум отворила ниту сум имала таква идеја за да отворам...незнам зошто мислите обратно а и што би добила со тоа навистина незнам.Ако се сомневате нависитна а јас најискрено си го кажав моето тогаш Вие сте биле ретки идиоти и глипаци и останете си со таа фикс идеја.
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
Луѓе дај олабавите со дупливе јузери. Тој кому му е дојдено да дискутира, не би се замарал дали има некој дупли јузер или не.
 

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Луѓе дај олабавите со дупливе јузери. Тој кому му е дојдено да дискутира, не би се замарал дали има некој дупли јузер или не.
Ова да му го кажеш на тој што се осмели без докази да обвини некој за дупли и тродупли јузери и на тие што му поверуваа!
Многу лесно го кажа ова,дај олабавите луѓе, случајно ти да не си отворил дупли јузери а ваму мене ме исмејуваат??
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
Ова да му го кажеш на тој што се осмели без докази да обвини некој за дупли и тродупли јузери и на тие што му поверуваа!
Многу лесно го кажа ова,дај олабавите луѓе, случајно ти да не си отворил дупли јузери а ваму мене ме исмејуваат??
Луѓе дај олабавите со дупливе јузери. Тој кому му е дојдено да дискутира, не би се замарал дали има некој дупли јузер или не.
Ова инаку важеше за сите кои напнаа за дупли јузери.