Чет муабети (ти реков-ми рече)

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Дај бе одма ти текнува на скокотливи работи...
Абе какви немтури сте и Вие, добро ајде ќе бидам примерна...(уништувачи на забави,барем да имавте работа некоја па ајде ве вознемирувам).:p
 

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
Абе какви немтури сте и Вие, добро ајде ќе бидам примерна...(уништувачи на забави,барем да имавте работа некоја па ајде ве вознемирувам).:p
Микој никого не вознемирува
само не е лошо и малку да се нашалиме
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: diva orhideja

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
терминот вагинален дим има врска само со протестите заради математика за матура и некои други фактори,а за техниката и големината не,може да има врска со длабочината!:rofl

Ајде кажи ни зошто не чинат протестите? Не се напрегај многу, земи воздух, take your time и образложи. Остварувај ! :kafe
 

corki

Староседелец
21 декември 2013
542
449
1,073
Ајде кажи ни зошто не чинат протестите? Не се напрегај многу, земи воздух, take your time и образложи. Остварувај ! :kafe
правилниот одговор на твоето прашање би бил одговор со политичка содржина,а јас од политика и мотика бегам ко ѓавол од темјан,:)
затоа ако го прашаш чичко гугл за вагинален дим,покрај другите ќе инаидеш и на истоименава тема,така да,поентава не ми беше конкретно за протестите што се случуваат кај нас.и еве на твое задоволство не се напрегам и земам мноогу воздух и мислам дека ти се напрегнаш со вакви прашања.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: diva orhideja

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
правилниот одговор на твоето прашање би бил одговор со политичка содржина,а јас од политика и мотика бегам ко ѓавол од темјан,:)
затоа ако го прашаш чичко гугл за вагинален дим,покрај другите ќе инаидеш и на истоименава тема,така да,поентава не ми беше конкретно за протестите што се случуваат кај нас.и еве на твое задоволство не се напрегам и земам мноогу воздух и мислам дека ти се напрегнаш со вакви прашања.

Tha fall of humanity.S01E01 - Ignorance&Stupidity
 

Ditto+Maker

Истакнат Член
8 декември 2014
351
254
373
Bookworld
Имам еден другар голем обожавател на еуросонг for some reason и секогаш кога го пецкам дека не чини музиката која вирее на еуросонг (не дека знам шо песни има колку да се тролне ова она :zelen) ми кажува некои песни и пејачи кои станале евергрини за која што цел го употребува и јутјуб... и стварно имало некои ок песни морав да признам иако како шо забележав обично пред 8743 години :)
Epic Sax Guy?
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: diva orhideja