Чет муабети (ти реков-ми рече)

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Знам, ама јас ја кажувам вистината. А тебе @diva оrhideja ако ти се повраќа од мене игнорирај ме и готово. Мене па уште повеќе ми се повраќа од тебе. Ти си повеќе за на психијатар, не јас. Јас здрава сум во умот и знам што правам. И не можеш да ме спречиш да си го искажам своето мислење и својот став.
Немам а и неможам да те спречам(нажалост) во ништо исто така и ти мене неможеш да ме спречиш ...го кажав моето мислење а ако си толку дебилна па сеуште неможеш да сфатиш дека и другите не се многу "освежени" од тебе.(rain)
 

Fashion.Lover

Староседелец
19 февруари 2015
297
83
628
New York,New York
Немам а и неможам да те спречам(нажалост) во ништо исто така и ти мене неможеш да ме спречиш ...го кажав моето мислење а ако си толку дебилна па сеуште неможеш да сфатиш дека и другите не се многу "освежени" од тебе.(rain)
Прво воопшто не ми е гајле што мислиш за мене. А знам секој што мисли за мене. Тој коментар дека сум дебил од тебе воопшто не ме погоди. Така што не ме цитирај и остави ме на раат.
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
Луѓе дајте бе сериозно... Колку и она да има бујна фантазија, ако ја сметате за нешто пониско, тогаш барем не се спуштајте на исто ниво. Не ви личи.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,519
1,183
Big Sur
attention whore.gif
И тоа по ред. :D
Беше можда малце интересно и неизвесно што е работата прво, али сега е веќе непотребно тоа мангупирање да ја фатиме во лага...само се дава почва за уште измислување. Remember, kids - if you ignore it, it will go away.

Е сега, малце е морбидно да тресеш дека закопале бремена девојка, али подобро тоа отколку да се зацрнува на млади години и метал да слуша. (think)
 

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183
Отвори ја прикачената датотека 23482
И тоа по ред. :D
Беше можда малце интересно и неизвесно што е работата прво, али сега е веќе непотребно тоа мангупирање да ја фатиме во лага...само се дава почва за уште измислување. Remember, kids - if you ignore it, it will go away.

Е сега, малце е морбидно да тресеш дека закопале бремена девојка, али подобро тоа отколку да се зацрнува на млади години и метал да слуша. (think)
А кај ти е "у секта да се зачлени "? :D
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,519
1,183
Big Sur
А кај ти е "у секта да се зачлени "? :D
Пссст! (punch)
Тоа не се секти. Тоа се здруженија што збираат интелигентни деца кои побрзо ја спознаваат смислата на животот.

Патем, сосема случајно...кој се осеќа несфатено и попаметно од врсниците, сака да се зачлени, а е под 18, слободно нека ми пише.
Еднаш неделно организираме и забава за малолетници. Многу е интересно, а и кратко трае, не мора ни на родителите да кажете кај одите.
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
Пссст! (punch)
Тоа не се секти. Тоа се здруженија што збираат интелигентни деца кои побрзо ја спознаваат смислата на животот.

Патем, сосема случајно...кој се осеќа несфатено и попаметно од врсниците, сака да се зачлени, а е под 18, слободно нека ми пише.
Еднаш неделно организираме и забава за малолетници. Многу е интересно, а и кратко трае, не мора ни на родителите да кажете кај одите.
Ова со некажување на родители каде одат во наше време се викаше одење кај другар(ка) на спиење. :zelen
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Electra

Хоуп*

Proton
4 април 2013
2,410
4,218
753
Ова му доаѓа како во идентити, личностите меѓу себе си се испоубија за да остане еден тој единствениот што уствари беше поделен на повеќе личности, па немојте толку здраво за готово да ја земате смртта на принцезата, јас верувам дека вистина ја нема веќе и сочуствувам со борбата на членката и и честитам на конечната победа над оние другите во нејзе бог нека ги прости.
Се заебавам секако, јак пресврт испадна, смрт дури и јас не очекував во приказната.
 

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183
Смртта на принцезата беше inevitable. Се породи во 7мата недела од бременоста, ама бебето бешее тооооооооолку големо (колку мојот десктоп компјутер дома) па не можеше да издржи и си умре кутрата :(
 

Хоуп*

Proton
4 април 2013
2,410
4,218
753
Како не знаеше Film Noir што е, ее каква филмоманка си била ти. :zelen
Не сум јас никаква филмоманка, само ги сакам филмовите и ете сега дознав што е Film Noir, пред тоа не ги гледав филмовите и не ме занимало што значи. Дај сега некој Film Noir предлог :mstickle