Чет муабети (ти реков-ми рече)

Fashion.Lover

Староседелец
19 февруари 2015
297
83
628
New York,New York
Харингтон да не купува поклон за данската принцеза од карпош? :zelen

Данската принцеза не постои.Јас сум и братучетка на данската принцеза(која всушност така се чувствуаше само)од која го зедов профилот.Таа не лажеше,ама 100 пати имам кажано,откако престана да го користи профилот,веќе престана да се замара со овој форум.Но,подобро да не знаете што се случило со неа.Сега е обожавателката на мода тука.Јас сум таа која сте ја виделе во Карпош.

Инаку кога ќе дојде денов кога ќе се спасам од ова место?
 
Последна промена:

Fashion.Lover

Староседелец
19 февруари 2015
297
83
628
New York,New York
Ќе дојде еден ден денот кога и јас ќе си заминам од овде и кога ќе се спасам од оваа сељачана. Не тропај глупости, сериозна сум. И ќе не оставите ли еден ден на раат братучетка ми и мене? Прво дали си успеал во животот, што се мешаш во туѓи животи ? Кога и да е ќе дојде тој ден. Не сум од вчера, па да правиш будала од мене. Можам да сфатам за кого се пишува. Видов и се смеевте на братучетка ми за тоа што наводно поставила слика од девојка од Украина, која всушност јас ја поставив, за да видите како изгледа отприлика и да не замарате со коментари. Да, навистина личи на девојката, само со некои разлики. Сте и се потсмевале зашто пишала во петта недела од бременоста дека го дознала полот. Ама напишала и дека можеби грешно разбрала. Така што читајте и меѓу редови.
 

Struggler

Староседелец
19 јануари 2013
1,755
1,002
1,133
Тоа "всушност" е интересно. Како на пример при сите овие коментари ти и братучетка ти, сте ВСУШНОСТ една личнос! :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: JaMi

Fashion.Lover

Староседелец
19 февруари 2015
297
83
628
New York,New York
Тоа "всушност" е интересно. Како на пример при сите овие коментари ти и братучетка ти, сте ВСУШНОСТ една личнос! :D
Не сме една личност. Всушност неа веќе ја нема на овој свет. Ја погребале пред недела и нешто. Јас не бев заради тоа што не бев во можност. Инаку во Данска е закопана. Ова не е за смеење.
 

Struggler

Староседелец
19 јануари 2013
1,755
1,002
1,133
:ladno


Разликата помеѓу хипоцентарот т.е твоето тролање и епицентарот т.е толеранцијата на форумов е голема, верувај ми.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: JaMi

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Не сме една личност. Всушност неа веќе ја нема на овој свет. Ја погребале пред недела и нешто. Јас не бев заради тоа што не бев во можност. Инаку во Данска е закопана. Ова не е за смеење.
ј***ш му матер ама не била јас дива ако не проговорам...па мајка му стара ми се Бљуееееееееее од тебе, ај на психијатрија форум иди(puke)
 

Fashion.Lover

Староседелец
19 февруари 2015
297
83
628
New York,New York
:ladno


Разликата помеѓу хипоцентарот т.е твоето тролање и епицентарот т.е толеранцијата на форумов е голема, верувај ми.
Знам, ама јас ја кажувам вистината. А тебе @diva оrhideja ако ти се повраќа од мене игнорирај ме и готово. Мене па уште повеќе ми се повраќа од тебе. Ти си повеќе за на психијатар, не јас. Јас здрава сум во умот и знам што правам. И не можеш да ме спречиш да си го искажам своето мислење и својот став.
 
Последна промена:

corki

Староседелец
21 декември 2013
542
449
1,073
Данската принцеза не постои.Јас сум и братучетка на данската принцеза(која всушност така се чувствуаше само)од која го зедов профилот.Таа не лажеше,ама 100 пати имам кажано,откако престана да го користи профилот,веќе престана да се замара со овој форум.Но,подобро да не знаете што се случило со неа.Сега е обожавателката на мода тука.Јас сум таа која сте ја виделе во Карпош.

Инаку кога ќе дојде денов кога ќе се спасам од ова место?
дека си личите многу затоа!