Чет муабети (ти реков-ми рече)

Fashion.Lover

Староседелец
19 февруари 2015
297
83
628
New York,New York
Форумов ми станува досадно место од дотичната погоре.
За кого велиш дотична? Ако е за мене воопшто, ама воопшто не ме интересира што мислиш за мене. @Makedonec таа што до денес беше потпишана како данска принцеза, односно мојата братучетка што до денес го користеше профилот веќе не се замара со тебе, а и сега фала богу на раат си е и среќна. Но ајде, нема врска иако мислеше дека лаже и дека трола, сега не и е веќе гајле за тебе. @Outrider желбата ќе ти се исполни само во Кина кога ќе одиш. Не ти е исполнета. И ти и патриотот и мене и неа оставете не на раат. Толку со вас не планирам да се расправам.
 

Struggler

Староседелец
19 јануари 2013
1,755
1,002
1,133
Од досада што киснев на форум 5 саати, во просек на секои 10тина минути рефреш мавање ми здосади и претрчав до Етиопија.
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
@Saladin Пд кога поскапеле бе? Цццц
Јас ја обновув пред некој месец и толку беше... А за попуст при прво зачленување не сум слушнала. И да одма јха добиуваш члкенската :)
мхм, пред 3 недели праев апдејт толку испадна. За експедитивност брзи се али и утињаат троа :D
 

Fashion.Lover

Староседелец
19 февруари 2015
297
83
628
New York,New York
Господе земи ме кај тебе да се отарасам од оваа сељачана барем мојата кутра братучетка да биде на раат. Таа сега се кае и што ви ги соопштувала најубавите моменти од нејзиниот живот. Со сила испадна глупава. Можеби требаше само меѓу нас да си останат, а да не ги дознаат многу мина кои ниту не знаат биту не познаваат. Затоа сега се молам Господ мене да ѓе земе, а неа да ја направи среќна. Така што престанете да зборувате за нас, зашто и јас сум емотивна како неа. А за Македонецот, за @Outrider.и за @Mjölnir поклон песната Blank Space, кај што конечно мислам дека ќе се пронајдете и конечно ќе не оставите мирно да живееме. И мене и нејзе сте ни небитни.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183
Господе земи ме кај тебе да се отарасам од оваа сељачана барем мојата кутра братучетка да биде на раат. Таа сега се кае и што ви ги соопштувала најубавите моменти од нејзиниот живот. Со сила испадна глупава. Можеби требаше само меѓу нас да си останат, а да не ги дознаат многу мина кои ниту не знаат биту не познаваат. Затоа сега се молам Господ мене да ѓе земе, а неа да ја направи среќна. Така што престанете да зборувате за нас, зашто и јас сум емотивна како неа. А за Македонецот, за @Outrider.и за @Mjölnir поклон песната Blank Space, кај што конечно мислам дека ќе се пронајдете и конечно ќе не оставите мирно да живееме. И мене и нејзе сте ни небитни.
Абе знаеш како викаат за некој што споделува нешто што никој не го интересира ? Е, ова:

Nobody-cares-spongebob.jpg
 

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
@Fashion.Lover дај пиши рецепт за твојата смиреност и трпение,како не попизди досега и да отераш се живо и диво на форумов во ......