Чет муабети (ти реков-ми рече)

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
:D
Ам отворена понуда, оргијаштво. Еве @Outrider, @Luckky, @Хептаграм (он примарно ќе ја одржува волјата на ниво, а секундарно може да ни се придружи) и кој сака. Дур не стане џумбус, добро е.

Осеќам страва ќе биде ова, чоече.
 

Luckky

Upright
22 февруари 2012
2,636
5,812
1,153
31
Western Sky, Land of Oz.
:D
Ам отворена понуда, оргијаштво. Еве @Outrider, @Luckky, @Хептаграм (он примарно ќе ја одржува волјата на ниво, а секундарно може да ни се придружи) и кој сака. Дур не стане џумбус, добро е.

Осеќам страва ќе биде ова, чоече.

Не сум јас за такви работи, ако треба да се замете нешто да ме барате :D
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Не сум јас за такви работи, ако треба да се замете нешто да ме барате :D
Ам ништо од работава. Никој не игра. Ако сакате да играме „Куча“ :D (oва ќе треба братска куча да биде ама ако)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Electra and Luckky

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
@Outrider пред некое време, на офнет (не му праам реклама на Трендо де) имаше еден тип што спомна еден збор што многу одамна не сум го слушнал. Зборот беше „калабастер“ :D Се надевам знаеш што значи.
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Сите се мои теми, што ве тркалам!
Кај сакам таму пишувам бре :) Иако не многу често (think)

Одете сите пред избори да ми најдете по 15 луѓе кои ќе се зачленат тука и ќе дебатираат!
Тоа треба, не тука ау ау 15 луѓе и толку! Дајте малку разновидност, соберете до 4-то колено за на форумов да дојде! Да се дешава нешто... (pivo)

Како не се дешава, фрчат бајтови човече, нули и единици насекаде страва еј...

Не сум јас за такви работи, ако треба да се замете нешто да ме барате :D

Домаќинка-жена, знае каде е местото на жената во денешниот свет :cool:

@Outrider пред некое време, на офнет (не му праам реклама на Трендо де) имаше еден тип што спомна еден збор што многу одамна не сум го слушнал. Зборот беше „калабастер“ :D Се надевам знаеш што значи.

Нешто фалусоидно веројатно, мислам дека последен пат го имам слушнато во времето кога Адебајор се моташе по Хајбери...
Поим врсник на прашањето `брат ти се наоѓаат сто марки`? Уште има постари граѓани кои користат поими како `сто банки`, `десет миљарди` и валутата дИнар е споменувана од популација која се вози беспари во афтобуси...:zelen
 
Последна промена:

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Ам ништо од работава. Никој не игра. Ако сакате да играме „Куча“ :D (oва ќе треба братска куча да биде ама ако)
Опааа...интерактив гејм-куча. Кој ќе е мајка, а кој татко?
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Епа хајде сад татко да га
+18!
попуши
на мајка. :D
Така одеше клипот, нисам ја, мајке ми.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: existence