Сакам да кажам/прашам (2 дел)

Статус
Затворена за нови мислења.

Trouble

Староседелец
6 март 2012
1,516
2,611
1,123
Здравоооо јас сум нов член и баш ќе ми биде мило да се дружам со сите вас форумџии на Црно Бело, се надевам има дружења, заебанции, собиранки, пијанки, дуванки итн, итн...
И така :sreken Абе јас уствари сакам да кажам дека КОНЕЧНО си купив пуњач за лаптопот шо ме кошташе факинг 2500 денари, и тоа од првата плата, ама немаТ везе, битно ќе ве дружам сега пак цела вечер, ќе ве забавњам и засмејувам ;) Знам дека ви фалев, и вие мене исто, ама почнувам да надокнадувам веќе ;):igra
 

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,278
9,119
1,683
Здравоооо јас сум нов член и баш ќе ми биде мило да се дружам со сите вас форумџии на Црно Бело, се надевам има дружења, заебанции, собиранки, пијанки, дуванки итн, итн...
И така :sreken Абе јас уствари сакам да кажам дека КОНЕЧНО си купив пуњач за лаптопот шо ме кошташе факинг 2500 денари, и тоа од првата плата, ама немаТ везе, битно ќе ве дружам сега пак цела вечер, ќе ве забавњам и засмејувам ;) Знам дека ви фалев, и вие мене исто, ама почнувам да надокнадувам веќе ;):igra
цел форум: Здраво Trouble (hug)
 

Solstice

Nujabes
28 август 2012
1,406
1,537
1,133
31
Здравоооо јас сум нов член и баш ќе ми биде мило да се дружам со сите вас форумџии на Црно Бело, се надевам има дружења, заебанции, собиранки, пијанки, дуванки итн, итн...
И така :sreken Абе јас уствари сакам да кажам дека КОНЕЧНО си купив пуњач за лаптопот шо ме кошташе факинг 2500 денари, и тоа од првата плата, ама немаТ везе, битно ќе ве дружам сега пак цела вечер, ќе ве забавњам и засмејувам ;) Знам дека ви фалев, и вие мене исто, ама почнувам да надокнадувам веќе ;):igra
Да де,може и да не забањаш,не е проблем :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Trouble

Ghtalpo

Староседелец
27 февруари 2012
2,656
3,335
1,153
Здравоооо јас сум нов член и баш ќе ми биде мило да се дружам со сите вас форумџии на Црно Бело, се надевам има дружења, заебанции, собиранки, пијанки, дуванки итн, итн...
И така :sreken Абе јас уствари сакам да кажам дека КОНЕЧНО си купив пуњач за лаптопот шо ме кошташе факинг 2500 денари, и тоа од првата плата, ама немаТ везе, битно ќе ве дружам сега пак цела вечер, ќе ве забавњам и засмејувам ;) Знам дека ви фалев, и вие мене исто, ама почнувам да надокнадувам веќе ;):igra
Некој се криел да не почасти а цццц(facepalm)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Trouble

Angiie

Истакнат Член
16 февруари 2012
506
639
93
Избегнувам да пишувам или зборувам за тебе ангелу. Боли секој збор, боли секоја помисла дека веќе не си овде, помеѓу нас. Боли тоа што го твојата кариера го достигна врвот откако ти ни замина. Но ете, само што ја слушнав новата песна и повторно солзите заиграа на моето лице. Фалиш..
Ти и твојот лик, твојот глас, твоите дела. Камо сите да бевме луѓе со душа како твојата и срце во кое имаше место за секој.

Утрешниот ден тешко ќе го поднесам. Сликата која од тој кобен ден стои на моево биро иако ја гледам секој ден, утре ќе ми носи болка поголема од секој ден. На секоја програма ќе се врти по нешто за тебе, затоа ТВ ќе стои исклучен цел ден. Убаво е тоа што те спомнуваат, но јас не можам да ги слушам тие тажни зборови и како за тебе зборуваат во минато. Како што ти велеше „Тој што го нема живее вечно штом ти е во срцето“. Живееш ти уште. Не верувам дека има некој кој ќе те заборави.
Почивај во мир Тошенце..
 

Trouble

Староседелец
6 март 2012
1,516
2,611
1,123
Да де,може и да не забањаш,не е проблем :D
Па ако неможеш да докачиш до грбот нема проблем, тука сум, затоа се пријателите нели :D

Некој се криел да не почасти а цццц(facepalm)
Значи дислајк нема, несакајќи ми се стисна лајк, не се тревожи одма :D И не бегам, чекам да видам колку ќе ми останат па да ве частам, не бегам ја од частење, си знаеш ти ;)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Ghtalpo and Solstice

Ghtalpo

Староседелец
27 февруари 2012
2,656
3,335
1,153
Значи дислајк нема, несакајќи ми се стисна лајк, не се тревожи одма :D И не бегам, чекам да видам колку ќе ми останат па да ве частам, не бегам ја од частење, си знаеш ти ;)
Едно хамбургере е доста од кај овој со плескавицине Вили(handshake)

vili_pedagoska.jpg
 
Статус
Затворена за нови мислења.