Испукајте се

ZmajChe

Истакнат Член
21 март 2012
937
2,068
93
Уууууууууу како ме нарвираат овие што се контраат по форумов ,уфффффф!!!!!
И ја користам приликава да престанат да ме цитираат и да ми возвраќаат....
Револтиран сум исто како Lepaa .....
images
tumblr_lyn5qnEwep1qfnh94o1_500.gif
(wasntme)
тури му к**** :D
 

Foxboro

Староседелец
16 јуни 2012
716
1,479
693
Pripyat, Ukraine
.......да ве е**м тоа к*рвите.......П*чка ли ви материна.........влагла во вецето да се слика у П*чку матер со се тоа апаратот.........јас ке се ум*чам...таа си се слика .....маме ли ти Е*БАМ :banghead........глупа нација брееееееееее........ПУ ПУ ПУ подалеку од вакви луѓе бе ццц................или па онаа недела толку огледала по кафичот тие се набиле у веце да се видат....ццц...(facepalm)............е затоа еден мој другар вика ја брат надвор ке си мочам(y)...нау ај гет да гај​
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ZmajChe and Bum-Bum

Bum-Bum

Истакнат Член
3 март 2012
1,126
1,845
423
Еден досаден град
.......да ве е**м тоа к*рвите.......П*чка ли ви материна.........влагла во вецето да се слика у П*чку матер со се тоа апаратот.........јас ке се ум*чам...таа си се слика .....маме ли ти Е*БАМ :banghead........глупа нација брееееееееее........ПУ ПУ ПУ подалеку од вакви луѓе бе ццц................или па онаа недела толку огледала по кафичот тие се набиле у веце да се видат....ццц...(facepalm)............е затоа еден мој другар вика ја брат надвор ке си мочам(y)...нау ај гет да гај​
ХАхахахахахахахахахахах...Одамна се неам вака смеено......цц ц ц
 

Foxboro

Староседелец
16 јуни 2012
716
1,479
693
Pripyat, Ukraine
ХАхахахахахахахахахахах...Одамна се неам вака смеено......цц ц ц
абе јас си одев по надвор ама чув полиција има.....ќе ме сјебат...........стистај стискај не сака веќе...цццц уше малце ке удрев женско .............пола саат се сликат и тоа трите се набиле до вратата цццц
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Bum-Bum

Bum-Bum

Истакнат Член
3 март 2012
1,126
1,845
423
Еден досаден град
абе јас си одев по надвор ама чув полиција има.....ќе ме сјебат...........стистај стискај не сака веќе...цццц уше малце ке удрев женско .............пола саат се сликат и тоа трите се набиле до вратата цццц
Такви се женските...Мора да ги трпите тоа е...
А зашто ти не им рече да побрзаат? :giggle
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Foxboro

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183
абе јас си одев по надвор ама чув полиција има.....ќе ме сјебат...........стистај стискај не сака веќе...цццц уше малце ке удрев женско .............пола саат се сликат и тоа трите се набиле до вратата цццц
набиј им го в гз ти .. и ич не му а мисли. Преѓеска седев во Relax и гледав едни пластични како се сликаат и одма шер сликите по фб .. си удрив еден добар фејспалм и си помислив само каков идиотизам има на светов.

ПС: Девојките се 25+ години ..

Bum-Bum ене не се такви девојките, тоа е претеризам и идиотизам ;)
 

Bum-Bum

Истакнат Член
3 март 2012
1,126
1,845
423
Еден досаден град
набиј им го в гз ти .. и ич не му а мисли. Преѓеска седев во Relax и гледав едни пластични како се сликаат и одма шер сликите по фб .. си удрив еден добар фејспалм и си помислив само каков идиотизам има на светов.

ПС: Девојките се 25+ години ..

Bum-Bum ене не се такви девојките, тоа е претеризам и идиотизам ;)
Лајк не им стави? :eek
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ZmajChe

Foxboro

Староседелец
16 јуни 2012
716
1,479
693
Pripyat, Ukraine
набиј им го в гз ти .. и ич не му а мисли. Преѓеска седев во Relax и гледав едни пластични како се сликаат и одма шер сликите по фб .. си удрив еден добар фејспалм и си помислив само каков идиотизам има на светов.

ПС: Девојките се 25+ години ..

Bum-Bum ене не се такви девојките, тоа е претеризам и идиотизам ;)
абе брат што им е на тоа жениве бог да чува..........има повеќе исклучоци ..............не дека сум многу возрасен ама ко ќе видам некоја 5то одд како носи минич и штикла........(facepalm)(facepalm)(facepalm)............си викам леле кај отиде времето ....што правевме ние ко имавме 11 години бе.....ццц (facepalm)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: kizzo, ZmajChe and Bum-Bum