Испукајте се

Bum-Bum

Истакнат Член
3 март 2012
1,126
1,845
423
Еден досаден град
абе брат што им е на тоа жениве бог да чува..........има повеќе исклучоци ..............не дека сум многу возрасен ама ко ќе видам некоја 5то одд како носи минич и штикла........(facepalm)(facepalm)(facepalm)............си викам леле кај отиде времето ....што правевме ние ко имавме 11 години бе.....ццц (facepalm)
И јас тоа се прашувам...секакви имаа нека не те чудии :))
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: kizzo, ZmajChe and Foxboro

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
Деки , овакој ја да ти кажу ја на тебе, од тија како тебе никад нема да не биде, никад.
Како жена си селска некоја што оговара и га мува нос у сфаку чорбу, бетер си од жена маму у уста да ти се испонабутам, сфе да ти се испонаебу што си имаш, и мушко и женско и мртфо и живо, сфе бе глупаку, сфе што си имаш да ти е*у , да умреш до понеделник, сестру дебелу сфинску да ти се изнакецам до јаја, у гз у уста у сфе да ти се испонабутам сфугде по фамилију.
Сфе што познаваш да ти е*у, сфе што ти е по дома да ти умре, ссфе животиње селски што ги чуваш, да смрдиш на мртфо
ти и такој увек б'здиш на зној нон стоп, избањај се бе фацо гадна,косо мрсна, личиш на мртфу птицу!!!

Стфарно кој ти к*р да се мешаш бе, ти работиш там и што ти чуе мртаф к*р за куде нас, увек ама увек си како жена, приметија сам те, сфе сакаш да знаеш, за сфи сфе оговараш цццц глупак сфински мрсан селски
Маму , сестру. жену, на жену ти колешке, стрине и тетке и керку ти кд порасне да гу силуеф црнци ,сеееееееееееестру у уста...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: kizzo and ZmajChe

kizzo

Истакнат Член
14 јануари 2013
827
1,328
93
Скопје-Ченто
www.idadija-inz.com.mk
мене ме нервираат луѓе кои знаат само да се чаламат, да се покажуваат и докажузваат само со пари, јаки коли, јаки мотори и ред други работи. и тие сто се никој и ништо, а се прават како еве кој сум и лета во облаци, а уствари е никој и ништо :mad
 

kizzo

Истакнат Член
14 јануари 2013
827
1,328
93
Скопје-Ченто
www.idadija-inz.com.mk
И јас тоа се прашувам...секакви имаа нека не те чудии :))
абе кај знаеве ние на 11 години што е интернет, што е телефон, што е компјутер, што е фејсбук.
Се знаеше порано на улица се играше жмурка, брканица, граница, џамлии и ред други игри
еееее тоа беа времинја а не сега не се родил сеуште а му купиле таблет му направиле профил на фејсбук :D :p
 

Bum-Bum

Истакнат Член
3 март 2012
1,126
1,845
423
Еден досаден град
абе кај знаеве ние на 11 години што е интернет, што е телефон, што е компјутер, што е фејсбук.
Се знаеше порано на улица се играше жмурка, брканица, граница, џамлии и ред други игри
еееее тоа беа времинја а не сега не се родил сеуште а му купиле таблет му направиле профил на фејсбук :D :p
Баш така..имам братучетка која има фб уште од 2 год,а сега има 5..логика нема ...
 

ZmajChe

Истакнат Член
21 март 2012
937
2,068
93
Да ти е*ам тоа лезбејката !!!!!!! мрш у пи*ку матер !!!!!!!! ја не сум обратна бе алоооооооо ?! престани да ми се пушташ!!! гнасо гнасосанаааа !!! Ај хејт фејсбук фром нау !!!!!!!!!
Се да ти е*ам !!!!!!!!!!! кај од толку лезбејки мене ме најде ?! шо не сум !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
аааааааааааааааааааааааааааа !!! шо нема чоек да дочекааааааа !!!!
Уффф иди у к*рац веќееееееееее !!! не ме замарај !!! боже шо ти згрешив да ми се пуштаат лезбејки од толку многу машки што има на овој е*ан свет?!!! :banghead :mad
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
Да ти е*ам тоа лезбејката !!!!!!! мрш у пи*ку матер !!!!!!!! ја не сум обратна бе алоооооооо ?! престани да ми се пушташ!!! гнасо гнасосанаааа !!! Ај хејт фејсбук фром нау !!!!!!!!!
Се да ти е*ам !!!!!!!!!!! кај од толку лезбејки мене ме најде ?! шо не сум !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
аааааааааааааааааааааааааааа !!! шо нема чоек да дочекааааааа !!!!
Уффф иди у к*рац веќееееееееее !!! не ме замарај !!! боже шо ти згрешив да ми се пуштаат лезбејки од толку многу машки што има на овој е*ан свет?!!! :banghead :mad
Групњак ??? : )
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Foxboro