Сакам да кажам/прашам (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Абе во право си, ама јас никаде не напоменав дека барам врска:roflнешто (некој) да се забавуваме, кафе да испиеме :kafe..

Инаку не мора секогаш да значи дека од врска во врска е без врска:rofl јас имав долга врска па прекинавме од хх причини и по недела дена се фатив со друг кој што ме чекаше 5-6 месеци, па му дадов шанса и еве денес после 11 месеци прекинавме... Така да.. Во секој "закон" има дупка и секое правило не мора да се почитува.
Поздравче мила:*
Затоа знакчето за двоумење ми е во постот
заради дупките во законите :D
биди ми и ти поздравена (hug)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: LoveDealer

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,840
6,532
1,153
Градибачалник на Прибој
Од денес сум слободна.
Не сум повеќе во врска..
Готово е..
А и фб-от го избришав..
Аирлија нека ми е:p

Има ли тука слободни момци бре? ]:):rofl

melpomena песнава во прав момент...:)
Имат бе...јас и гонзо сме, бирај
 

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,840
6,532
1,153
Градибачалник на Прибој
И двајцата ве бирам(wasntme) или не може така? :p
Ти изгледа сакаш да бидиш ко нас 2ца...и ти да имаш харем. Според амандманот со став 31 од законикот на форумскиот дневник, по член 156/9 кој гласи вака: никој друг не е дозволено да прави харем, доколку не му одобрат од министерство за односи со јавноста.
Е сега тука зафркнато е што јас сум министер , а гонзо е заменик пратеник, и парвати како член е чистач - али неговиот глас важи за пола глас...ќе мора да организираме собрание за ваква одлука, при што мора да бидеме сите онлајн и да те вметниме во приватна конверзација во ПП или на скајп, каде ќе го извршиме сослушувањето и ќе го разгледаме твоето барање.
За да не бидиш излжена на ваков терет, подобро одбери само еден.
 

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,840
6,532
1,153
Градибачалник на Прибој
абе а мене не ме кажуваш....ццц....срам те било (за мајорот)
абе сеуште не си во министерството...али кандидирај се како независен, има шанси и да победиш
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Foxboro and LoveDealer
Статус
Затворена за нови мислења.