Испукајте се

malo

Староседелец
Најфотограф
13 септември 2012
1,280
2,070
1,133
Ма нек идат сите у три лепе пи*ке материне. Отидов јас сама у планина да живеам.
Оставете ме на раат, ми треба мир, тишина ми треба, ми се кулира, не ми се работи, не ми се излегува, ништо не ми се прави...
Што сте запнале толку? Аман!
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Solstice

Solstice

Nujabes
28 август 2012
1,406
1,537
1,133
32
Ма нек идат сите у три лепе пи*ке материне. Отидов јас сама у планина да живеам.
Оставете ме на раат, ми треба мир, тишина ми треба, ми се кулира, не ми се работи, не ми се излегува, ништо не ми се прави...
Што сте запнале толку? Аман!
Такоџе. Ама не сакам тишина,сакам музика. Сакам Nujabes. И сакам ладен Спрајт.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: malo

Trouble

Староседелец
6 март 2012
1,516
2,611
1,123
Ма не јас да се испукам, него некој ќе испукам кај и да е изглеа :mad Прво стануем сабајле, кај се будам цела затната и со можности за температура шо ваљда сеа ја имам, па уште и брат ми мора за другарчињата нескафе да напраи, дада кој ја врти, немора кафе да пие уживкај си ;)
Друго овие од агенција уште ми немаат пуштено пари на сметка (таксите шо бев у Америка), изглеа сака тој Тоше да го јаде со воздушна :gjavol Све да му е**м!
Трето праам торта со бомбици и излезе течно пошо нели ја поише сок стаив и ај да идам да зеам уште плазма, се враќам се и мајка ми ми вика абе орасите ги забораи, па мајку му стара, не ти текна пред 3 мин да ги здогледаш?!
Четврто на факултет слабо, не се нормални овие новиве програми 350 евра само за презапишување предмети и кредити ми трребаат (envy) А ми се оди на факс :(
Петто овој бившиот ако не се појави у блиско идно време со кучето ќе идам ја до Волково и ќе си ја зеам Астра, он не ми треба! Астра ми фали :|
Шесто (и седумсто у едно :)) Сакам да си идам од клетава држава, да си живеам сама и да си дојдам кога ќе имам барем 100.000 долари, сакам во Америка, ама нејќам преку нашава ебана амбасада пошо се кретени :mad
*Е така, ај сега се напив нес, си ги слушам Бонобо, и за некој пола саат идам да си праам еден фиљан, па за момент ке се опуштам и нема да му ја мислам на пукање различити особи поради различити причини ;)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Foxboro and parvati

МериСелест

Староседелец
24 април 2012
2,009
3,215
1,143
па п***а ти мајчина,секој ден јас ке слугувам дома?секој ден ке чистам на крај пак да направи свињарник?секој ден собиралиште на другарите на брат ми?:madеднаш не ми помогнал,еднаш па мајка му стара земи исчисти ти еднаш и јас имам душа и јас сакам да одморам...на што личи тоа.ГОТОВАНЏИЈА :mad...Гардероба на сите страни...да не му беше маицата со Манчестер Јунајтед одамна ке леташе преку прозор :gjavol
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: smeker and Bibi@

Ана-Каренина

Староседелец
25 февруари 2012
998
1,749
1,093
Добро, дали потешки прашања можеше да дајш па да не падниш цела генерација и така.|-(
Да се пљукнам во животот нефер и јас и некој друг шо имат 3 пати неделно настава и то максимум 4 часа иста диплома. |-(
 

Trouble

Староседелец
6 март 2012
1,516
2,611
1,123
Ајде петиција да ја вратиме Астра
Ајде :) Ама сељакот нејќе да ја даде, се да му е**м, нејќе ни да ја донесе да ја видам :place

Во понеделникот ми кажа деновиве, дојде и петок а и сабота
Јас: И петок дое бе сељак, сакам Астра да ја видам!!!
Он: Како сељак, што к*р ти е на тебе мори, јас кога сакам ќе ја донесам
Јас: Глеаш каков си, како се понашаш?! Мајка ми тука храна и купуела, сме ја чувале, ти вака, Епа браво Бојан што да ти кажам... А што к*р ми е ќе ти кажам у фаца коа ќе те видам, ако те видам, пошо си п***а и нејќеш да дојдеп еден муабет да напраиш!
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati

МериСелест

Староседелец
24 април 2012
2,009
3,215
1,143
Проклет сон,ишшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшш :madнема пак да дозволам да паднам нема :madIt's just a dream (envy)