Испукајте се

Ана-Каренина

Староседелец
25 февруари 2012
998
1,749
1,093
Ти чупе нешто многу замерена си со типот. Кој е толку „паметен“ овде за да ти напрет такво нешто? :^)

Тој прв почна, за пријател колку толку го сметав ама гадно сум се излажала, за ништо не вредит. Ај веќе грев ми е да го вреѓам.:zelen

Глупа клима, замрзнав, мраз ми се нозете.|-( И појќе не мрчам извесно време!!! А и посекако немат да имам пристап до интернет од четврток.:igra
 

emzzy

Староседелец
25 февруари 2012
1,376
1,875
1,123
Тој прв почна, за пријател колку толку го сметав ама гадно сум се излажала, за ништо не вредит. Ај веќе грев ми е да го вреѓам.:zelen

Глупа клима, замрзнав, мраз ми се нозете.|-( И појќе не мрчам извесно време!!! А и посекако немат да имам пристап до интернет од четврток.:igra
Ауу да се пазам ко така од пусти ресенчани. Да не се зае*ам и јас гадно та после да кукам. Убо велет - бегај понастрана од Ресенчани и од Царедворци...ама ај :p
И мене ми замрзнаја шо е ова нешто не знам.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Ана-Каренина

МериСелест

Староседелец
24 април 2012
2,009
3,215
1,143
Значи преку Мирса ми е,преку Стојна,преку Ката ми е помали смрдли од мене да прават што сакаат а јас ги гледам од страна.
Е од утре нема да е така...
Шо бе вие мислите пуфли едни?Уште на млеко мирисате и до вчера пелени носевте ке ми изигравате пички?
А?
Глупава Сања,ке трпи и ке кути...е немааааааааааааааааааааааааааааааа:gjavol
 

Аркантос

Romanticist
23 август 2012
2,352
3,850
1,153
А јас да си избришам фејсбукот?ама трајно?(envy)
Да си го избришеш. Една главоболка помалку (ако си во врска, една караница помалку)

И што да плукам... Се ми е плукнато, у курац у пичку мајчину у све веќе...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: $3Я3|\||)&p&†Y