Victoria's Secret

Nevazna

Истакнат Член
13 април 2014
37
28
118
Zenstveni,elegantni,prekrasni vo sekoja smisla na zborot! Ambrosio i Lima omileni :)
 

Fashion.Lover

Староседелец
19 февруари 2015
297
83
628
New York,New York
Ангелите се преубави сите до една освен Карли Клос,Лили Олдриџ во лицето.Криво ми е за Миранда Кер,Барбара Палвин,Ерин Хедертон;Кара Делевињ и Фрида Густавсон.И облеката и козметиката им е преубава.

Леле што прочитав!Дауцен Крус и Карли клос веќе не се ангели!Колку ми е криво!
 
Последна промена од модератор:

Stojne

Староседелец
29 јануари 2015
394
136
1,053
Не купувам брендирана облека.Скапи се и не давам толку пари за нивните производи,а истите се во другите градови поевтини.А и не им се нешто посебни.
За споредба:во Гостивар можам две парчиња облека по цена за еден во овие брендови.
 

Swatkata

Староседелец
26 јуни 2014
49
16
1,008
Имам користено боди мистови и лосини од ВС.
Pure Seduction ми е омилено