Victoria's Secret

LadyInPink

Истакнат Член
14 февруари 2012
1,239
1,758
113
Малку таму, малку овде...
Што мислите за овој моден бренд? За ангелите на Викторијас Сикрет?
Ги гледате ли ревиите?
Ги сакате производите?
Се е достапно за онлајн купување, па дали сте нарачале нешто некогаш?

За темава ме инпирираше статијата за пролетната колекција на ЦрноБело, па можете да ја коментирате и неа...
 

Caci

Истакнат Член
15 февруари 2012
872
1,103
393
26
Струмица
Не знам зошто така, напиши на google викторија сикрет ќе ти излезе официјалната страна... прва е
 

elizabetta

Истакнат Член
8 септември 2012
236
382
63
Ги следам ревиите а производите ги обожавам, онлајн не сум купувала, ама на моја среќа братучетка ми ( живее во сад)
секоја година ми носи се шо ќе си порачам.
 
  • Like
Реакции: JaMi

dalmatian

Полноправен Член
2 март 2014
50
12
8
Секако ги следам ревиите и мислам се добро за нив,освен за некои пример Кендис,Изабел и http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/304405_10151208606324090_498268118_n.jpg . Преслаби ми се и како анорексични се. Последново модно шоу се така по добри ама 2012 и 2011 беа уффф...Инаку за производите сум користела само сјај за усни,преубаво мириса и прекрасен волумен дава,сакам да најдам уште просизводи ама не знам од кај.Сјајот ми беше од фришоп,да прашам дали има у Скопје у Рамстор или Веро?