1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Pokémon GO!

Дискусија во форумот 'Игри' започната од Solstice, 8 јули 2016.

 1. Solstice

  Solstice Nujabes

  Зачленет на:
  28 август 2012
  Мислења:
  1,413
  Допаѓања:
  1,536
  Па скоро и да нема разлика.
   
 2. malo

  malo Староседелец
  Најфотограф

  Зачленет на:
  13 септември 2012
  Мислења:
  1,280
  Допаѓања:
  2,063
  Покемон и дигимон можеш да ги ставш у категорија на цртан филм, ама драгонбол е филозофија.
   
  На corki му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Solstice

  Solstice Nujabes

  Зачленет на:
  28 август 2012
  Мислења:
  1,413
  Допаѓања:
  1,536
  Дигимон е најдлабоко разглобена приказна од сите 3.
   

Сподели: