1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Kакви украси или детали во домот сакате?

Дискусија во форумот 'Дом' започната од TIGERWOMAN31SK, 25 јули 2012.

 1. Bum-Bum

  Bum-Bum Истакнат Член

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  1,125
  Допаѓања:
  1,844
  Ајде да не бидам скромна....
  Нека биде пиштол....
  Ист таков како на Црнците од филмовите...
  Кога напагаат во Тексас..хахахаххаха
   
  На TIGERWOMAN31SK му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Би сакал да имам некое убао ретко цвеќе, од моите омилени фудбалски тимови знаме, некоја слика со жива природа....итн. :biggrin
   
  На TIGERWOMAN31SK му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,078
  [​IMG]
   
  На Luckky, Bibi@, JaMi и уште 4 други им се допаѓа ова.
 4. Trouble

  Trouble Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,516
  Допаѓања:
  2,621
  Јас вчера си купив 3 рамки од Џамбо а неам своја соба и тоа по боја си ги бирав, зелени и сини, пошо сакам да си имам своја соба и да ми биде зелено сина :zelen:eek: Е така, и друго сакам кревети на спрат за со брат ми д спиеме заедно, сакам едно масиче мало, стаклено може, сакам една топка фудбал за седење шо е ко фотеља тоа, сакам 2 полици, едната за книги едната за рамки такви работи, еден шкаф огромен до горе, пола за мене пола за брат ми, една вратичка зелена другата сина :sreken неколку гиоки, од страна некои од тие кутиите од Џамбо за чување некои ствари у нив, бирото за комјутерот го сакам, на него моливите обавезно со сите привезоци шо си ги собирам и лувам, на бирото може уште некоја слика, свеќници сакам и имам, мечињата на една полица огромна и сакам онакво за алишта закачалка ама како у директорскине канцеларии по имаат (muscle) И сакам и тој големиот цвет од Џамбо за доле на сред соба, на Калија и купив таков за роденден и топ и е у соба сега :sreken Друго шо сакам поим неам, сакам и добри звучници некои, јаки... Ај бе доста е (facepalm)
   
  На WomanInRed, Gemini и TIGERWOMAN31SK им се допаѓа ова.
 5. TIGERWOMAN31SK

  TIGERWOMAN31SK Истакнат Член

  Зачленет на:
  3 јули 2012
  Мислења:
  822
  Допаѓања:
  699
  хахахаа лелееее тачка
   
 6. NEPOBEDLIV

  NEPOBEDLIV Истакнат Член

  Зачленет на:
  5 март 2012
  Мислења:
  288
  Допаѓања:
  412
  Препарирани свињи и зајаци :rofl
   
  На TIGERWOMAN31SK му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Мортидо

  Мортидо Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,054
  Допаѓања:
  1,576
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На TIGERWOMAN31SK му/ѝ се допаѓа ова.
 8. TIGERWOMAN31SK

  TIGERWOMAN31SK Истакнат Член

  Зачленет на:
  3 јули 2012
  Мислења:
  822
  Допаѓања:
  699
 9. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,757
  не сакам многу ситнурии и дребулии низ дома,не сакам да е натрупано..
  она посебно што сакам а и имам е едно катче во кое ке се сместени фотографии од луге кои ми значат,за да можам да ги гледам и кога не се со мене.
   
  На JaMi, Hkakashi и TIGERWOMAN31SK им се допаѓа ова.
 10. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,492
  Допаѓања:
  14,405

Сподели: