1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Kакви украси или детали во домот сакате?

Дискусија во форумот 'Дом' започната од TIGERWOMAN31SK, 25 јули 2012.

 1. TIGERWOMAN31SK

  TIGERWOMAN31SK Истакнат Член

  Зачленет на:
  3 јули 2012
  Мислења:
  822
  Допаѓања:
  699
  на пример јас сакам сабји,мечеви,итн. [​IMG]
   
  На Bum-Bum, Мортидо и parvati им се допаѓа ова.
 2. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  вуду маске, тотем украси : )
   
  На Bibi@ и TIGERWOMAN31SK им се допаѓа ова.
 3. TIGERWOMAN31SK

  TIGERWOMAN31SK Истакнат Член

  Зачленет на:
  3 јули 2012
  Мислења:
  822
  Допаѓања:
  699
  ти си феномен затоа те сакам хаххаа :*
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  ГосФлагот и МК државно знаме
   
 5. Hkakashi

  Hkakashi Староседелец

  Зачленет на:
  13 јуни 2012
  Мислења:
  1,543
  Допаѓања:
  1,697
  Па некоју слику сс фамилију и шалче на Партизана.
   
  На TIGERWOMAN31SK му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Bum-Bum

  Bum-Bum Истакнат Член

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  1,125
  Допаѓања:
  1,844
  Аман ...немој и ти на дијалект...
  Кај имаме двајца барем ти збори литературно.
   
  На TIGERWOMAN31SK му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Hkakashi

  Hkakashi Староседелец

  Зачленет на:
  13 јуни 2012
  Мислења:
  1,543
  Допаѓања:
  1,697
  што да праву и ја сам од куманово :kafe
   
  На TIGERWOMAN31SK му/ѝ се допаѓа ова.
 8. TIGERWOMAN31SK

  TIGERWOMAN31SK Истакнат Член

  Зачленет на:
  3 јули 2012
  Мислења:
  822
  Допаѓања:
  699
  сакаш кумановски украси а :p
   
  На Bum-Bum му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Bum-Bum

  Bum-Bum Истакнат Член

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  1,125
  Допаѓања:
  1,844
  Многу...некој така голем крупен Кумановски украс во варијанта со пиштолче...би сакала да ми го краси домот..
  Не би се бунела :frantic
   
  На TIGERWOMAN31SK му/ѝ се допаѓа ова.
 10. TIGERWOMAN31SK

  TIGERWOMAN31SK Истакнат Член

  Зачленет на:
  3 јули 2012
  Мислења:
  822
  Допаѓања:
  699
  пиштолче? ма дај не биди скромна :cool:
   
  На Bum-Bum му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: