1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што се крие зад чкртаниците кои несвесно ги цртаме? (тест)

Дискусија во форумот 'Здравје и состојба на духот' започната од MoonFairy, 12 април 2013.

 1. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  10. Не цртаат ништо
  Овие лица знаат дека ваквите статии се само глупости.
   
 2. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,993
  Допаѓања:
  9,620
  Па сепак пишуваат и читаат мислења во врска со тематиката:mstickle
   
  На MoonFairy и 4FUN им се допаѓа ова.
 3. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Само мисли си дека читав мислења или пак дека ја прочитав статијата :sreken
   
 4. Самовила

  Самовила Полноправен Член

  Зачленет на:
  6 април 2013
  Мислења:
  48
  Допаѓања:
  33
  9. Пајакова мрежа Овие лица се исклучително трпеливи и полни со разбирање за другите. Во состојба се да ги слушаат другите со часови, па дури и оние кон кои не ги врзуваат емоции. Исклучително се креативни, а од партнерот очекуваат апсолутно внимание. Родени уметници.
   

Сподели: