1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што се крие зад чкртаниците кои несвесно ги цртаме? (тест)

Дискусија во форумот 'Здравје и состојба на духот' започната од MoonFairy, 12 април 2013.

 1. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  У најоткачену по мене (КумановскУ) :patos
   
  На Hkakashi му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Trouble

  Trouble Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,516
  Допаѓања:
  2,621
  Ееееј и ја истоо, кога ми е досадно на работа си го црткам името, графити си измислувам, многу јаки некои :D
   
 3. Trouble

  Trouble Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,516
  Допаѓања:
  2,621
  Твоите листови кажуваат дека ти е досадно на час, и тоа многу, си играш со Сара икс точка, а ја сакаш Бојана, И дека сакаш кревет, и "сакам да спију" изјави, тоа ваљда кога си прва смена, а да и азбуката си ја повторуваш од време на време, и тоа и на кирилица и на латиница :rofl Другооо си го вежбаш потписот пошо може некој ден и доктор да станеш, мислам дај боже, и тоа може и гинеколог, пошто гледам таму некои срамотни работи си црткал (facepalm) Да да многу си ја вежбаш азбуката и потписот, после гледам некоја пирамида ииии онакви крлушки од риба :patos уствари не бе, тоа се некои коцкици како ѕид да личи ;) И ондак то...
   
  На Hkakashi и The Tramp им се допаѓа ова.
 4. Хоуп*

  Хоуп* Proton
  Член на администрација

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  2,414
  Допаѓања:
  4,232
  Ете ни дадоа дијагноза дека сме заљубени у себе :)
   
 5. Trouble

  Trouble Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,516
  Допаѓања:
  2,621
  Остај шо сум у себе, тоа веќе го знаев јас, него се повеќе и повеќе се заљубувам у некои така наречени чртаници шо си ги правам јас графити, е тоа малку ме загрижува да ти кажам :patos
   
 6. Хоуп*

  Хоуп* Proton
  Член на администрација

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  2,414
  Допаѓања:
  4,232
  Пак со тебе има врска :D
   
 7. Trouble

  Trouble Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,516
  Допаѓања:
  2,621
  Па да деее нормално, сама си ги чрткам и секад си измислувам нови, ги правам до перфекција и си се гордеам после со тоа :cool: Туку знаеш што друго значело тоа да си го пишуваш името, дека треба да имаш усул кога да си легнеш, на пример да не биде во 6 сабајле како сега :eek: Ајде лаку ноч и утре добијаш графит од мене со твојот ник нејм срцка ;)
   
  На Хоуп* му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Bibi@

  Bibi@ Староседелец
  Најфотограф

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  399
  Допаѓања:
  743
  "Геометриски облици Оние кои ги привлекува геометријата се исклучително педантни личности. Не сакаат неразјаснети односи со луѓето и никогаш не ги оставаат нештата недоречени. Ако фигурите кои ги цртаат се преклопуваат, тоа значи дека сакаат да ги анализират другите."

  Сосема точно :)
   
 9. ^^^ivana^^^

  ^^^ivana^^^ Полноправен Член

  Зачленет на:
  12 декември 2012
  Мислења:
  45
  Допаѓања:
  30
  Jас цртам Вкрстени срца, хахаха :giggle
   
 10. Badgirl

  Badgirl Староседелец

  Зачленет на:
  4 јануари 2013
  Мислења:
  1,477
  Допаѓања:
  3,259
  1. Спирали, непрекинати линии Овие лица често се вртат во круг. Никаде не брзаат и не сакаат брзи почетоци и завршетоци. За пријатели бираат паметни и по малку таинствени лица склони кон филозофирање. Ова се лица кои немаат јасна визија за иднината туку и се препуштаат на случајноста....
   

Сподели: