1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што се крие зад чкртаниците кои несвесно ги цртаме? (тест)

Дискусија во форумот 'Здравје и состојба на духот' започната од MoonFairy, 12 април 2013.

1. The Tramp

The Tramp Филмохолик

Зачленет на:
    17 февруари 2012
    Мислења:
    3,367
    Допаѓања:
    4,942
    У најоткачену по мене (КумановскУ) :patos

На Hkakashi му/ѝ се допаѓа ова.
  2. Trouble

Trouble Староседелец

Зачленет на:
    6 март 2012
    Мислења:
    1,516
    Допаѓања:
    2,621
    Ееееј и ја истоо, кога ми е досадно на работа си го црткам името, графити си измислувам, многу јаки некои :D

3. Trouble

Trouble Староседелец

Зачленет на:
    6 март 2012
    Мислења:
    1,516
    Допаѓања:
    2,621
    Твоите листови кажуваат дека ти е досадно на час, и тоа многу, си играш со Сара икс точка, а ја сакаш Бојана, И дека сакаш кревет, и "сакам да спију" изјави, тоа ваљда кога си прва смена, а да и азбуката си ја повторуваш од време на време, и тоа и на кирилица и на латиница :rofl Другооо си го вежбаш потписот пошо може некој ден и доктор да станеш, мислам дај боже, и тоа може и гинеколог, пошто гледам таму некои срамотни работи си црткал (facepalm) Да да многу си ја вежбаш азбуката и потписот, после гледам некоја пирамида ииии онакви крлушки од риба :patos уствари не бе, тоа се некои коцкици како ѕид да личи ;) И ондак то...

На Hkakashi и The Tramp им се допаѓа ова.
  4. Хоуп*

Хоуп* Proton
    Член на администрација

Зачленет на:
    4 април 2013
    Мислења:
    2,414
    Допаѓања:
    4,232
    Ете ни дадоа дијагноза дека сме заљубени у себе :)

5. Trouble

Trouble Староседелец

Зачленет на:
    6 март 2012
    Мислења:
    1,516
    Допаѓања:
    2,621
    Остај шо сум у себе, тоа веќе го знаев јас, него се повеќе и повеќе се заљубувам у некои така наречени чртаници шо си ги правам јас графити, е тоа малку ме загрижува да ти кажам :patos

6. Хоуп*

Хоуп* Proton
    Член на администрација

Зачленет на:
    4 април 2013
    Мислења:
    2,414
    Допаѓања:
    4,232
    Пак со тебе има врска :D

7. Trouble

Trouble Староседелец

Зачленет на:
    6 март 2012
    Мислења:
    1,516
    Допаѓања:
    2,621
    Па да деее нормално, сама си ги чрткам и секад си измислувам нови, ги правам до перфекција и си се гордеам после со тоа :cool: Туку знаеш што друго значело тоа да си го пишуваш името, дека треба да имаш усул кога да си легнеш, на пример да не биде во 6 сабајле како сега :eek: Ајде лаку ноч и утре добијаш графит од мене со твојот ник нејм срцка ;)

На Хоуп* му/ѝ се допаѓа ова.
  8. Bibi@

Bibi@ Староседелец
    Најфотограф

Зачленет на:
    1 март 2012
    Мислења:
    399
    Допаѓања:
    743
    "Геометриски облици Оние кои ги привлекува геометријата се исклучително педантни личности. Не сакаат неразјаснети односи со луѓето и никогаш не ги оставаат нештата недоречени. Ако фигурите кои ги цртаат се преклопуваат, тоа значи дека сакаат да ги анализират другите."

Сосема точно :)

9. ^^^ivana^^^

^^^ivana^^^ Полноправен Член

Зачленет на:
    12 декември 2012
    Мислења:
    45
    Допаѓања:
    30
    Jас цртам Вкрстени срца, хахаха :giggle

10. Badgirl

Badgirl Староседелец

Зачленет на:
    4 јануари 2013
    Мислења:
    1,477
    Допаѓања:
    3,259
    1. Спирали, непрекинати линии Овие лица често се вртат во круг. Никаде не брзаат и не сакаат брзи почетоци и завршетоци. За пријатели бираат паметни и по малку таинствени лица склони кон филозофирање. Ова се лица кои немаат јасна визија за иднината туку и се препуштаат на случајноста....

Сподели: