Што се крие зад чкртаниците кои несвесно ги цртаме? (тест)

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,367
4,942
1,173

Trouble

Староседелец
6 март 2012
1,516
2,621
1,123
Твоите листови кажуваат дека ти е досадно на час, и тоа многу, си играш со Сара икс точка, а ја сакаш Бојана, И дека сакаш кревет, и "сакам да спију" изјави, тоа ваљда кога си прва смена, а да и азбуката си ја повторуваш од време на време, и тоа и на кирилица и на латиница :rofl Другооо си го вежбаш потписот пошо може некој ден и доктор да станеш, мислам дај боже, и тоа може и гинеколог, пошто гледам таму некои срамотни работи си црткал (facepalm) Да да многу си ја вежбаш азбуката и потписот, после гледам некоја пирамида ииии онакви крлушки од риба :patos уствари не бе, тоа се некои коцкици како ѕид да личи ;) И ондак то...
 
  • Like
Реакции: Hkakashi and The Tramp

Trouble

Староседелец
6 март 2012
1,516
2,621
1,123
Ете ни дадоа дијагноза дека сме заљубени у себе :)
Остај шо сум у себе, тоа веќе го знаев јас, него се повеќе и повеќе се заљубувам у некои така наречени чртаници шо си ги правам јас графити, е тоа малку ме загрижува да ти кажам :patos
 

Хоуп*

Proton
Член на администрација
4 април 2013
2,414
4,232
753
Остај шо сум у себе, тоа веќе го знаев јас, него се повеќе и повеќе се заљубувам у некои така наречени лртаници шо си ги правам јас графити, е тоа малку ме загрижува да ти кажам :patos
Пак со тебе има врска :D
 

Trouble

Староседелец
6 март 2012
1,516
2,621
1,123
Пак со тебе има врска :D
Па да деее нормално, сама си ги чрткам и секад си измислувам нови, ги правам до перфекција и си се гордеам после со тоа :cool: Туку знаеш што друго значело тоа да си го пишуваш името, дека треба да имаш усул кога да си легнеш, на пример да не биде во 6 сабајле како сега :eek: Ајде лаку ноч и утре добијаш графит од мене со твојот ник нејм срцка ;)
 
  • Like
Реакции: Хоуп*

Bibi@

Староседелец
Најфотограф
1 март 2012
399
743
1,103
"Геометриски облици Оние кои ги привлекува геометријата се исклучително педантни личности. Не сакаат неразјаснети односи со луѓето и никогаш не ги оставаат нештата недоречени. Ако фигурите кои ги цртаат се преклопуваат, тоа значи дека сакаат да ги анализират другите."

Сосема точно :)
 

Badgirl

Староседелец
4 јануари 2013
1,477
3,258
1,133
25
Najubaviot grad ------> SKOPJE :D
1. Спирали, непрекинати линии Овие лица често се вртат во круг. Никаде не брзаат и не сакаат брзи почетоци и завршетоци. За пријатели бираат паметни и по малку таинствени лица склони кон филозофирање. Ова се лица кои немаат јасна визија за иднината туку и се препуштаат на случајноста....