Што му недостасува на форумов?

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Форумов ЦБ има :Моментално слушам;Ваша поема, и толку.Значи дека му недостасува се! Каде се другите модератори,каде има нови теми?Треба ли ова да ни биде пријатно место да се разонодиме малку?Кој сака да слуша музика или да да чита поеми има други места.Мислам дека фали конверзации и малку повеке активност од модераторите.
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
Форумов ЦБ има :Моментално слушам;Ваша поема, и толку.Значи дека му недостасува се! Каде се другите модератори,каде има нови теми?Треба ли ова да ни биде пријатно место да се разонодиме малку?Кој сака да слуша музика или да да чита поеми има други места.Мислам дека фали конверзации и малку повеке активност од модераторите.
Мислиш толку има активност.
ете бујрум темите во психологија, филозофија, социологија, да не спомнам во општи стојат отворени.
Не знам што очекувате се` од модераторите кога ни вие самите не пробувате да поттикнете дискусија.
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Мислиш толку има активност.
ете бујрум темите во психологија, филозофија, социологија, да не спомнам во општи стојат отворени.
Не знам што очекувате се` од модераторите кога ни вие самите не пробувате да поттикнете дискусија.
И обратно.
Незнам зошто очекуваш да не очекуваме се од модераторите?
Во еден локал,газдата,менаџерскиот тим го креираат амбиентот,програмата,услугата...а гостите уживаат.
А со текот на времето едните гости,,носат,,други гости,ама само да уживаат.
Гостите со самото присуство ако не допринесат за другите идни гости,неможе да им налагаме тие да ги исполираат чашите.

Ништо не му недостига на форумот.Се си има.Модератори,теми,гости.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: diva orhideja and *V******

Lady*

Староседелец
1 април 2012
1,965
6,158
1,133
На повеќето ви фалат нови теми, теми кои поттикнуваат дискусија, активност и слично.
Доста се жалите и дополнете го тоа што ви фали, отворајте нови добри теми кои според вас би биле вредни за дискусија. :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Electra, Lena and Saladin

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,278
9,120
1,683
Изгледа гостите ѕиркаат низ излогот и заминуваат. А тие што доаѓаат фаќаат место до вратата. А јас некаде на тоа шанкот. Таман ќе решам да си одам, порачувам пијачка. Отстрана има некој оркестар. Нешто изведуваат, ама посетителите не обрнуваат внимание. Добар локал, ама треба да се проветри. На крајот на светот ова го кажува форумски пијаница кој усмрде на шанкот.

Sent from my ST21i using Tapatalk
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
И обратно.
Незнам зошто очекуваш да не очекуваме се од модераторите?
Во еден локал,газдата,менаџерскиот тим го креираат амбиентот,програмата,услугата...а гостите уживаат.
А со текот на времето едните гости,,носат,,други гости,ама само да уживаат.
Гостите со самото присуство ако не допринесат за другите идни гости,неможе да им налагаме тие да ги исполираат чашите.

Ништо не му недостига на форумот.Се си има.Модератори,теми,гости.
Само да уживаат?
Ете им право да отворат нова тема.
Ете можат и да дискутираат во старите теми.
Што треба понатаму да им правиме?
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Му недостасува @parvati другар ми и @Kitty сестра и на Јами,
со нивните оптимистички,секогаш ведри постови.

Затоа сум тука јас со моите црнила и сивила :zelen

На повеќето ви фалат нови теми, теми кои поттикнуваат дискусија, активност и слично.
Доста се жалите и дополнете го тоа што ви фали, отворајте нови добри теми кои според вас би биле вредни за дискусија. :)

Јас отварам теми и сам си постирам во нив, уште да можев да си клавам лајкои ќе беше одлично (inlove)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Electra and Lena

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,531
14,441
1,683
Таму каде што треба
  • Ми се допаѓа
Реакции: Lena

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Само да уживаат?
Ете им право да отворат нова тема.
Ете можат и да дискутираат во старите теми.
Што треба понатаму да им правиме?
Чешлање ;)
Она што викаш дека треба и членовите,ништо повеќе.