1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што мислите има ли вистина во гледање на кафе?

Дискусија во форумот 'Астрологија' започната од Andrea Bloodbucket, 21 февруари 2012.

 1. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Пред малку ми гледаа на кафе и сё ми погодија, не ми се верува. :frantic
   
 2. Foxboro

  Foxboro Староседелец

  Зачленет на:
  16 јуни 2012
  Мислења:
  716
  Допаѓања:
  1,479
  ....не пијам кафе...
   
  На TheQueen му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Badgirl

  Badgirl Староседелец

  Зачленет на:
  4 јануари 2013
  Мислења:
  1,477
  Допаѓања:
  3,259
  Не верувам,а и не пијам кафе :)
   
  На TheQueen му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Sofija...

  Sofija... Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 ноември 2012
  Мислења:
  256
  Допаѓања:
  358
  Да ти гледа на кафе некој кој што знае ептен стручно да ти гледа океј тогаш.. имам појдено кај таа од Црниче една што добро гледа искрено за минатото се ми погоди и сегашноста ама за во иднина фати да ме мами ..глупости да лупа.. Али ги има оние кој во средно уште се имаат запознаено со занаетов и си подлажуват по малку поише ..така да на кафе гледање само кај они кој имаат искуствои знаење во оваа работа;)
   

Сподели: