1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што мислите има ли вистина во гледање на кафе?

Дискусија во форумот 'Астрологија' започната од Andrea Bloodbucket, 21 февруари 2012.

 1. Andrea Bloodbucket

  Andrea Bloodbucket Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  280
  Допаѓања:
  328
  Јас искрено незнам. Што мислите вие?? :confused:

  Мене никогаш ништо не ми имаат кажано точно, само ме лажат :p.
   
  На The_melnicanecot и ema09 им се допаѓа ова.
 2. Jackal

  Jackal Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  2,031
  Допаѓања:
  2,642
  па и јас не верував баш кој знај колку бабини-деветини си викав.. се до еден ден кога на кафе ми гледаше дедому на еден другар мој... знајте дека страв ме фати од сето то шо ми го кажваше колку реално звучеше.... со вакво чупе беше таму, ваков чоек имаше со вас, тој ова ке напрај.. се се во детали кажваше и по некое време едно 99% од то се исполна...
   
  На frosina и Scars31 им се допаѓа ова.
 3. ema09

  ema09 Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  225
  Допаѓања:
  411
  Не верувам во тоа ама воопшто !:sreken
   
 4. Avona Vi

  Avona Vi Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  493
  Допаѓања:
  630
  незнам можда малку .. мислам дека луѓето веруваат во тоа што сакаат да веруваат
   
  На Andrea Bloodbucket му/ѝ се допаѓа ова.
 5. ema09

  ema09 Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  225
  Допаѓања:
  411
  аааааааааааа кај се наоѓа да одам и јас хехехе
   
 6. Andrea Bloodbucket

  Andrea Bloodbucket Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  280
  Допаѓања:
  328
  И јас сакам да ми гледа хахахахха.
   
 7. Jackal

  Jackal Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  2,031
  Допаѓања:
  2,642
  ама проблем е то шо нејки да гледа на кафе за секој.. вика дека јас тошо го гледам јас морам да ти го кажам ама не секогаш кажувам убај работи... и мене пред да почна да ми гледа едвај го убедивме и после то ко се нафати вика извини за се шо ке ти кажам пошо то шо ке го видам мора да ти го кажам..... стварно е добар за то ама нејки за секој да гледа..
   
 8. Scars

  Scars Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,542
  не знам :eek: кога еднаш ми гледаа ми кажаа дека ќе ми биди совршено и се шокирав:eek::frantic
   
 9. Andrea Bloodbucket

  Andrea Bloodbucket Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  280
  Допаѓања:
  328
  Епа не можи само добри работи да се кажуваат. Лелеј како не најдам и јас некој што знае добро да гледа :(.
   
 10. cece17

  cece17 Староседелец

  Зачленет на:
  21 февруари 2012
  Мислења:
  270
  Допаѓања:
  204
  Зависи од тоа дали ми се допаѓа тоа што го слушам. :p


  Изменето од модераторот, напишано на латиница.
   

Сподели: