1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што кога сме со негативна енергија?

Дискусија во форумот 'Здравје и состојба на духот' започната од Believe, 13 февруари 2013.

 1. Harmonija

  Harmonija Истакнат Член

  Зачленет на:
  12 јули 2013
  Мислења:
  600
  Допаѓања:
  405
  Кога сме со негативна енергија - само трпение. СЕ Е ТЕШКО ДОДЕКА НЕ СТАНЕ ЛЕСНО, СЕ Е НЕГАТИВНО ДОДЕКА НЕ СТАНЕ ПОЗИТИВНО! ;)
   
  На Prashina и hannibal им се допаѓа ова.

Сподели: