Што ве изнервира денеска?

Bum-Bum

Истакнат Член
3 март 2012
1,126
1,845
423
Еден досаден град
Ништо посебно...кул ми е денов :) Малку ми прошетаа Оне по нерви како и секој ден....ама веќе почнав да не забелешувам кога нема и кога паѓа интернетото зашто ми стана секојдневие :gjavol
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: 990Freak

Шмекси

Истакнат Член
15 февруари 2012
1,133
1,065
113
Скопје
www.statik-group.com
Една тетка во години што секој ден ми бара грешки. Иако ја навикнав ми иде да ја фукнам со тесла во чело ама тоа ми трае на 2-3 секунди додека е свртена со грб после си се смешкам :D
 

Luckky

Upright
22 февруари 2012
2,636
5,812
1,153
31
Western Sky, Land of Oz.
нетот спор ми беше ама тоа е ситница.. не дозволувам ништо да ми го уништи денот/седмицата/месецов! :D
 

Abe CreP

Истакнат Член
14 февруари 2012
111
84
328
28
Да не кажам преку што ми е денес, требаше со "другар" да идеме на планина да шетаме, да кампуваме, таман се спремив, отидов до кај него како што се договоривме, доагам кај него, ми вика , "a pa mene ne mi se ide" , таман го намолив, тргна да го земе ранецот, и ми вика, па татко ми не ми ја дава вентијагата војничка не идам, и преку *** ми стана више и од селово и од све, е сеа ми е подобро малце :banghead
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Тоа што постојат мрзливи и неодговорни луѓе, се праваат наивни и се оставаат на некој друг!:mad

(hug)не знам,не видов,не слушнав и на крај ем поодморени ем натопорени:giggleич да не се нервираш,трудољубивоста ако не секогаш кога тогаш ке се исплати(hug)
мене ништо не ме изнервира денеска,да не речам в чера,дека мене уште ми е сабота:D