Што ве изнервира денеска? | Црнобело Форум

Што ве изнервира денеска?

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,204
3,932
743
Денес ме изнервираа повеќе работи, почнувам со набројување:
Прво станувам од сабајле бољерот празен, после тоа мајка ми цело време ме напињаше за глупости.
За после се тоа цело време интернето да паѓа и да се поебат драјверите за звук нa PC-во.. :mad
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Dee Dee

Scars

Староседелец
17 февруари 2012
2,229
3,538
1,143
ништо. убав ден и се надевам дека ќе биди и добра седмица и месец и година :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The Tramp and Dee Dee

Реми

Староседелец
18 февруари 2012
542
957
1,093
У близина
Добиеново! Зашто коа треба да дојде навреме доаѓа, коа не треба те изненадува?
МАРФИ! :banghead
 

Дејмон

Староседелец
16 февруари 2012
456
650
1,093
Unknown
Одлично си е се засеа, да не се подрекувам. Тоа што требаше да ме изнервира, ме насмеа.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Dee Dee

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,271
9,113
1,683
Ме изнервира тоа што им трубам на технички сектор да набават тркала.........тие велат да се најдат стари! На ви господа стари тркала...појде се у пм......додека вие купувате мебел за канцеларии
 

990Freak

Староседелец
12 март 2012
1,275
1,911
1,123
Kumanovo
Ништо. Не сам нервозан тип. Обично ме вади од такт нешто што не ми иде од руку, ама и тој га решу ...застану и размислују. Нервоза не е здрава. Chill :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati