1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Чувството кога...

Дискусија во форумот 'Форумски игри' започната од 84 sk_Y ^_-, 19 декември 2012.

 1. Bum-Bum

  Bum-Bum Истакнат Член

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  1,125
  Допаѓања:
  1,844
  Договорено....
  Или отвори прозорот јас ќе тии пратам по врапчето..Ќе ти го донесе :)))
   
  На Давор му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Давор

  Давор Староседелец

  Зачленет на:
  10 ноември 2012
  Мислења:
  1,300
  Допаѓања:
  2,081
  Рачунам на тоа,да си знаеш!
  Чувството кога цел ден ти е никаков и на крај твојот пост ме насмеа :)
   
  На 84 sk_Y ^_- и Bum-Bum им се допаѓа ова.
 3. 84 sk_Y ^_-

  84 sk_Y ^_- Староседелец

  Зачленет на:
  21 ноември 2012
  Мислења:
  594
  Допаѓања:
  825
  Чувството кога ке те наежи некоја стара песна ...:(
   
  На malo му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Foxboro

  Foxboro Староседелец

  Зачленет на:
  16 јуни 2012
  Мислења:
  716
  Допаѓања:
  1,479
  чувството кога гледаш како женската што седи до тебе си ги ,,одмара,, :)
   
 5. Domino ^_^

  Domino ^_^ Нов член

  Зачленет на:
  13 јануари 2013
  Мислења:
  10
  Допаѓања:
  13
  Чувството кога че те преплашат до смрт (мооорници) :eek:frantic
   
 6. 84 sk_Y ^_-

  84 sk_Y ^_- Староседелец

  Зачленет на:
  21 ноември 2012
  Мислења:
  594
  Допаѓања:
  825
  Чувството кога брат ти /сестра ти ќе ти застани пред телевизор во најинтересното ...
  [​IMG]
   
  На Gemini и malo им се допаѓа ова.
 7. Sober_Soul +_+

  Sober_Soul +_+ Полноправен Член

  Зачленет на:
  17 јануари 2013
  Мислења:
  37
  Допаѓања:
  22
  Чуството кога некој крајно ке ти се одмили...:mad: :besen
   
 8. Foxboro

  Foxboro Староседелец

  Зачленет на:
  16 јуни 2012
  Мислења:
  716
  Допаѓања:
  1,479
  чувството кога ке кажеш нешто глупо на девојче
  [​IMG]
   
  На Gemini и goodgod им се допаѓа ова.
 9. Mony ~

  Mony ~ Нов член

  Зачленет на:
  31 јануари 2013
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  6
  Чувството кога ќе ти влезе сапун под нокти ... :biggrin
   
 10. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,078
  чувството кога не можам да заспијам а утредента треба рано да станам
  [​IMG]
   
  На Marchisio и Mony ~ им се допаѓа ова.

Сподели: