Членот Х последен пат беше виден како...

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,838
6,527
1,153
Градибачалник на Прибој
parvati последен пат беше виден како: Го разгледува профилот на The_Mayor, пред неколку секунди :mstickle
ооо шо убаво го фати, браво браво ....за ова те частам една гајба пиво скопјанско лајт.
 
  • Like
Реакции: parvati, Sugar and Badgirl