Членот Х последен пат беше виден како...

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,697
13,878
973
Даре брате, име те тера да шуњаш по фиоке у форум, сам ли си пишуеш од друк акаунт или озбиљно некој ти праи муабет : )
hhh не бе брат шалу се знам дека име те фраерско : )

The_Mayor последен пат беше виден како:
Учествува во конверзација, пред 3 минути
 
  • Like
Реакции: Sugar

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,838
6,527
1,153
Градибачалник на Прибој
Даре брате, име те тера да шуњаш по фиоке у форум, сам ли си пишуеш од друк акаунт или озбиљно некој ти праи муабет : )
hhh не бе брат шалу се знам дека име те фраерско : )

The_Mayor последен пат беше виден како:
Учествува во конверзација, пред 3 минути
Не ти е точно, сигурно некои вируси имаш закачено на тие порно страните и сега те зафркават компјутерот со информациите.
Јас гледав во форумот за еротски фотографи и најзгоден маж на светот.
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,697
13,878
973
Не ти е точно, сигурно некои вируси имаш закачено на тие порно страните и сега те зафркават компјутерот со информациите.
Јас гледав во форумот за еротски фотографи и најзгоден маж на светот.
к*р те боли тебе без к*р, него мене како ми е : ) hh боље рупе у закон, вируси у писи, него билдери и згодни мускули на врата да ти висиф, Ps Мајор лепи постери : )
 

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,838
6,527
1,153
Градибачалник на Прибој
к*р те боли тебе без к*р, него мене како ми е : ) hh боље рупе у закон, вируси у писи, него билдери и згодни мускули на врата да ти висиф, Ps Мајор лепи постери : )
лесно ти е и тебе без мозок....иначе парвати ми го разгледува профилот пред неколку минути и сега.