Чет муабети (ти реков-ми рече)

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,183
1,132
1,133
Па се мислам да ти кажам што да е.. :D Во последно медено срце ми е во секојдневната исхрана по двапати на ден ама ќе размислам, ќе се договорам да видам што понуди ќе дадат и ќе прифатам едно :D
 

ScorpioNka

Истакнат Член
29 март 2016
29
41
113
Лелеејј аман и ја уште се дружам со тој порок. Никако да раскинеме :banghead


Немој, ке треба нов некој да си фатиш.:D
Se srekavaat dva prijatelki i ednava na drugava i veli: Lele cigarite ke oskapuvale!! I ovaa odgovara: Aaa mora drug porok da barame!Tuku sto da bide??!?? Se mislele i na ednava i teknalo, rekla: Znam!! Mi tekna!! K*roj ke pusime!!! I drugava zacudena: A mor, kaj ke najdam deneska jas 20??? :rofl
Slatki sni od mene drustvo! (yawn)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ●Untouchable°

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,183
1,132
1,133
Se srekavaat dva prijatelki i ednava na drugava i veli: Lele cigarite ke oskapuvale!! I ovaa odgovara: Aaa mora drug porok da barame!Tuku sto da bide??!?? Se mislele i na ednava i teknalo, rekla: Znam!! Mi tekna!! K*roj ke pusime!!! I drugava zacudena: A mor, kaj ke najdam deneska jas 20??? :rofl
Slatki sni od mene drustvo! (yawn)

Me nasmea na glas na cela maka :giggle
Kaj ti tekna. . Vicov e bas ko za situacijata ama uste Solange da bese zensko i ke bese top.. neli?! :D
Ajde lesna i mirna neka e i od mene . (wave):sleep .
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ScorpioNka

Solange

Член со 30 казнени поени
6 април 2016
112
132
43
Мујо и Хасо решиле да сковаат нешто и со 20 евра тропнале на вратата од еден бордел.
Излегол вратарот и ги прашал што бараат. Му одговориле дека сакат да коваат нешто за 20 евра. На тоа вратарот им одговорил дека со 20 евра може да се ебат у гз и им ја треснал вратата пред нос. Послем 15 минути пак тропаат и им отвара вратарот.
-Што е бе пак вие двајца?
--Абе ние си завршивме работа, кај треба да се плати?:rofl
 

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
969
1,133
Мујо и Хасо решиле да сковаат нешто и со 20 евра тропнале на вратата од еден бордел.
Излегол вратарот и ги прашал што бараат. Му одговориле дека сакат да коваат нешто за 20 евра. На тоа вратарот им одговорил дека со 20 евра може да се ебат у гз и им ја треснал вратата пред нос. Послем 15 минути пак тропаат и им отвара вратарот.
-Што е бе пак вие двајца?
--Абе ние си завршивме работа, кај треба да се плати?:rofl

Gay... gay people everywhere