Чет муабети (ти реков-ми рече)

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Да отвориш нова тема за куќиве:? Мене многу ме интересира ова, не сум се позанимавала сериозно и сакам да знам што и како. Јас не би знаела да дадам добар вовед, ако не те мрзи тебе...

Може темата за независност да се искористи за таа намена, не мора нова тема ионака нема никој да ја кликне :zelen
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: malo

Viktor k

Староседелец
4 мај 2012
827
537
1,103
34
Скопје
Некој у конфекција по 36 смени месечно работи за 7000, а некој не знае каде му е работното место зема по 20000+. Црвена книшка јебе кеву.
И сината исто секогаш иста приказна партија ко услов за вработување место квалитет и се чудиш зошто е се толку исполитизирано во државава.
Многу осетлив си за бот, се спомнаа вмр-офци и веднаш скокна како Сол Кембел да те пенетрирал :zelen
Море дека многу дрндаш против едните само ти посочив дека и другите истото го прават само не ми е јасно зошто ги браниш другите ? За ветена фотелја или за пари ?
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
И сината исто секогаш иста приказна партија ко услов за вработување место квалитет и се чудиш зошто е се толку исполитизирано во државава.
Море дека многу дрндаш против едните само ти посочив дека и другите истото го прават само не ми е јасно зошто ги браниш другите ? За ветена фотелја или за пари ?
Не викам не. Дур има овци ќе има што да се стриже. Црвени, плави, зелени не битно ако бараат книшка место адекватност. Се` додека не се свестите што допринесувате со тоа што се колнете во едните ќе биде така. Не се обидувај да ги прикажеш другите како криви, а твоите како прави. Криви сте сите до еден.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Saladin

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
И сината исто секогаш иста приказна партија ко услов за вработување место квалитет и се чудиш зошто е се толку исполитизирано во државава.
Море дека многу дрндаш против едните само ти посочив дека и другите истото го прават само не ми е јасно зошто ги браниш другите ? За ветена фотелја или за пари ?

Дали твојата глупавост има граници?
Слика и прилика на монуметалната, морбидна заглупавеност на мнозинството на локалната популција. За жал во случајов со пристап на интернет...
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Абе трол ипол. За ова „трол“ треба да отвориме една тема и да подискутираме околу значењето.
 

Viktor k

Староседелец
4 мај 2012
827
537
1,103
34
Скопје
Дали твојата глупавост има граници?
Слика и прилика на монуметалната, морбидна заглупавеност на мнозинството на локалната популција. За жал во случајов со пристап на интернет...
Незнам најверојатно немаш граници коа си дозволуваш да голташ и да пишуваш туѓи ставови за твои лични придобивки и да бе во диктатура имаш слободен пристап на интернет не сум знел за тоа.