Чет муабети (ти реков-ми рече)

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Depends on the spider that did the biting. If it was one called the Black Widow... and radioactive at that... :frantic
Well... she's pale skin... Oh-my-gosh... She's black albino. And her father too?! Or maybe David's been bitten by that radioactive spider before he even planted his daughter so that's one mutation plus.


[philosoraptor]What if the white people are mutated black people and the whole mutation begun with a black male being bitten by radioactive spider?[/philosoraptor]
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Некаде слушнав изјава дека на избирачки список имало 26.000 умрени.
Нов рекламен слоган - invest in Macedonia. The place that has more Zombies than Haiti.
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Well... she's pale skin... Oh-my-gosh... She's black albino. And her father too?! Or maybe David's been bitten by that radioactive spider before he even planted his daughter so that's one mutation plus.


[philosoraptor]What if the white people are mutated black people and the whole mutation begun with a black male being bitten by radioactive spider?[/philosoraptor]

Does that mean that Ashley Young is actually white?!
 

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,285
2,372
1,153
Skopje
www.facebook.com
Како мислиш за барање некои личности?
Па како да објаснам, некој другар, другарка што скоро ништо не знаеш за нив, а и ги немаш видено доста години. На фејсбук нема надеж или ја не знам да барам ко што треба, на google па уште помалку од личноста што ја барав завршив на како да си отвориш сопствен бизнис. Па затоа пишав тука да не случајно има некоја таква тема за некои такви личности пошто сепак ова е форум и идат разно разни луѓе, а светот е мал па големи се шансите тука да ги најдеш тие личности или некои што ги знаат.
Има таква тема? :)