Чет муабети (ти реков-ми рече)

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183
Оф леле затоа само машките се буните сега разбрав дека имала слики во ебозовно издание и вие машките како напалени мајмуми се лигавевте пред сликите и кога дознавте дека не е таа на сликите одма ура ура оф леле колку сте бе за никаде ..ццц:zelen
неам фб = имав само една слика тука на форум .. ништо повеќе.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
Оф леле затоа само машките се буните сега разбрав дека имала слики во ебозовно издание и вие машките како напалени мајмуми се лигавевте пред сликите и кога дознавте дека не е таа на сликите одма ура ура оф леле колку сте бе за никаде ..ццц:zelen
Немаш појма што збориш : )
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Mila Kunis

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Оф леле затоа само машките се буните сега разбрав дека имала слики во ебозовно издание и вие машките како напалени мајмуми се лигавевте пред сликите и кога дознавте дека не е таа на сликите одма ура ура оф леле колку сте бе за никаде ..ццц:zelen
На аватар јебозовни нејзини?
И пази како се изразуваш молим те.Ке ти удрам еден камшик. :rofl
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: alba

foREVer

Староседелец
20 март 2012
2,227
3,505
743
Како бе во исто време си се обракаме :frantic е ова е сигурно некоја натприродна работа :D
Иначе алба е виновникот,ако се наредам да ме оцениш мии е страв да не ја навредиме :unsure она ми го тури
Оди бе! :place
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
Кој разоткрија нек си каже, ја не сам издаица : ) исто као foREVer
Сеќаш се дека и тебе не те издаде за тфои годинке, а прашувасфа ме :svirka
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: $3Я3|\||)&p&†Y

alba

Староседелец
15 март 2012
1,424
2,015
1,123
На аватар јебозовни нејзини?
И пази како се изразуваш молим те.Ке ти удрам еден камшик. :rofl
оди бе да го оценат знаеш дека не сум од нежните на форумот :zelen ама јебозовен ти е пред време ти кажувам :zelen
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
оди бе да го оценат знаеш дека не сум од нежните на форумот :zelen ама јебозовен ти е пред време ти кажувам :zelen
Абе го украдов камшикот од администрација,двтор пат те опоменувам,да си знаеш :gjavol