Чет муабети/ти реков-ми рече

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,231
17,758
1,673
На сигурно
Вака така пак се зачатавме по сите теми како и обично и после копечто пријави немало да биде прегорено,е ке биде.
300 осигурачи му сменија:biggrin
Нели ви пага чат пат незгодно?
Мене ми пага,но ми поминувам кога ке се споредам со грото околи чатО.:D
 

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,683
3,863
1,183
хм .. интересно бе .. разоткриваш еден член дека уствари не бил тој, ти давал некои си безвеза слики дека демек е тој .. и го нема да дојде на форум веќе една недела :eek:
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,231
17,758
1,673
На сигурно
хм .. интересно бе .. разоткриваш еден член дека уствари не бил тој, ти давал некои си безвеза слики дека демек е тој .. и го нема да дојде на форум веќе една недела :eek:
Дајте бе кажете го кој е тој прв што го фативте?
По него ке има уште доста паднати борци,а богами и пушки кои верувале на слики од сандачиња :biggrin
 
  • Like
Реакции: $3Я3|\||)&p&†Y

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,231
17,758
1,673
На сигурно
Па тури ми барем еден лајк ебаго,да ми тураше ке претпоставев,вака ептен нема како да приметам.
Нели тука сме да градиме репутација и да купи продајме лајкови:biggrin
Башка одамна никако да ме изненадиш
 
  • Like
Реакции: Solstice

alba

Староседелец
15 март 2012
1,426
2,014
1,123
Кого па сега разоткривте кажете машко / женско ... не бидете педери :zelen
 

foREVer

Староседелец
20 март 2012
2,227
3,505
743
хм .. интересно бе .. разоткриваш еден член дека уствари не бил тој, ти давал некои си безвеза слики дека демек е тој .. и го нема да дојде на форум веќе една недела :eek:
Зш мислам дека знам кој е членот? :zelen

И сакам да кажам, melpomena, ај пљис појави се во темата „Оцени го аватарот“, ќеф ми е да ти го оценам овој. :sreken
 
  • Like
Реакции: alba