Чет муабети/ти реков-ми рече

Struggler

Староседелец
19 јануари 2013
1,755
1,002
1,133
Не доаѓаш на собиранка, а со прилепскиот дијалект мене ти тешко дека ќе ми си :ladno(star)
ako dojdi @incule jas ce dojdam na sobiranka.Nema da go slusnish mojot prilepski dijalekt posho jas sum sramezliv decko, i ne zboruva bas mn.

Ovde izigravam neshto alter ego...


Daj be ushte ednash da te vidam, so ubajna ce bese, so se stegash?
 

pozdrav eden topol

Истакнат Член
10 ноември 2017
606
345
63
@Makedonec бидејќи не ме спомна никаде во темата член на годината, не ти помагам со весникот :zelen(star)]:).
Нарочито те пропуштил, демек не те рецка..а ваму љубави те вика...хахаха... @Makedonec како може јас да бидам најактивна чкенка кога сун неполни два месеци на форумов!?:rofl

Имам прашање за милион долари- Кој е виновникот што пропадна форумов!? Чудна работа, како чума да има овде, сите се разбегаа, камен фрлија:nah..а кајгана функционира, фемина со детска градинка бутка, само овде ШТАМА:nerd:ninja
 
  • Like
Реакции: Ѕвездичка

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,466
1,185
1,133
@Makedonec бидејќи не ме спомна никаде во темата член на годината, не ти помагам со весникот :zelen(star)]:).
Сум те заборавил. Немаше најсекси член категорија:D
Нарочито те пропуштил, демек не те рецка..а ваму љубави те вика...хахаха... @Makedonec како може јас да бидам најактивна чкенка кога сун неполни два месеци на форумов!?:rofl

Имам прашање за милион долари- Кој е виновникот што пропадна форумов!? Чудна работа, како чума да има овде, сите се разбегаа, камен фрлија:nah..а кајгана функционира, фемина со детска градинка бутка, само овде ШТАМА:nerd:ninja
Само два месеца?? Не си ги важиш поранешните акаунти?:biggrin
 

incule

Староседелец
5 јануари 2015
734
123
1,053
25
ako dojdi @incule jas ce dojdam na sobiranka.Nema da go slusnish mojot prilepski dijalekt posho jas sum sramezliv decko, i ne zboruva bas mn.

Ovde izigravam neshto alter ego...


Daj be ushte ednash da te vidam, so ubajna ce bese, so se stegash?
Кога ќе има собиранка?? Кога ќе се собереме??
 

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,466
1,185
1,133
Кога ќе има собиранка?? Кога ќе се собереме??
Инцуле дај не лажи. Исто и минатиот пат. Луѓе од други градови отидоа да те видат а ти не се појави. Stramota!!
 
  • Like
Реакции: pozdrav eden topol