Чет муабети (ти реков-ми рече)

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,285
2,372
1,153
Skopje
www.facebook.com
  • Ми се допаѓа
Реакции: misti.diva orhideja

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
971
1,133
Може да ја носиме на по мирно место да не се потресе ,сепак и е прв пат :zelen

Многу работи не знаеш шеќерче, прв пат на собиранка во никој случај нема да ми е. Пази да не се стресиш ти ако ме видиш бац бац,мјау мац :zelen(star)

Абе не бркај мистерии, да те носам Портал 2 ? :D хахахахах

Па зошто да не :sreken
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Kisserboy

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Уффф сега во недоумница сум... па ако си седиме и се држиме за рака во Јагода сите во нас ќе гледат. Па ќе земиш ќе си сркниш од еКспресото и ќе си пљукниш долу. Ќе си збораме за Тито и ќе те возам со колата. Убав пар ќе сме, ќе нема ко нас (hug):zelen(star).

Јагода :sreken ама не е повеќе тоа, нови газди, отиде тој шмек...
Јаска експресо не пијам то е за гејој, само турско!
Се надевам дека фактот што користам Пино Силвестре (афтершејф во шишенце во форма на шишарка) како фамиљарна традиција е доволно да се надминат сите недоумици, значи чоек на место на кој шо му се свети фамилии ова она, плус имам некои икони ф подрум...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Ѕвездичка

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
971
1,133
Јагода :sreken ама не е повеќе тоа, нови газди, отиде тој шмек...
Јаска експресо не пијам то е за гејој, само турско!
Се надевам дека фактот што користам Пино Силвестре (афтершејф во шишенце во форма на шишарка) како фамиљарна традиција е доволно да се надминат сите недоумици, значи чоек на место на кој шо му се свети фамилии ова она, плус имам некои икони ф подрум...

Готово тогаш, ете кај се криел иделанио маж. Јас сум дете од фамилија, дедо ми директор беше, другио воено лице. Имам многу наследство и имот. Можи на некоја нива куќа да си напрајме и убо да си живејме. Најголемата пред врата ќе ја клајме да не чува Бог од душмани и хејтери. За свадбата со тракторо ќе поминиме низ град сите да зборат да се чудат. На приколицата ќе се бацваме. Јас ќе мирисам на мошус и тој во наследството остана од прабаба ми. Ќе ти готвам, ќе те перам убав и богат маж ќе земам (inlove):zelen(star).
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider

misti.diva orhideja

Член со 30 казнени поени
10 јануари 2017
262
195
43
momak.jpg


Отворите очи и кажете што не е во ред со овој дечко??
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: corki