Црн Хумор

Kisserboy

Староседелец
6 март 2012
2,451
3,794
1,153
26
Битола
е немом хахахаххахаххаха :D :D :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: MATEJA and mspasenoski

Thrashbt

Староседелец
6 октомври 2012
233
86
1,038
27
Битола
- Зошто раскинавте?
- Не одеше.
- Добро , во што беше проблемот ?
- Па инвалид е, ти викам не одеше.


Додека човекот го полираше својот нов автомобил, неговиот 4-годишен син зеде камче и изгреба неколку линии од едната страна на автомобилот. Човекот се налути, ја зеде раката на детето и многу пати го удри со големиот клуч, не размислувајќи штo прави.
Во болницата, детето ги изгуби сите негови прсти на раката како последица на многуте скршеници.
Кога го посети детето во болницата, со болни очи тоа го пpaшa: – Тато, кога моите прсти ќе пораснат повторно? Човекот беше многу повреден и без зборови, со солзи во очите тргна назад кон автомобилот и многу пати го удри со ногата. Уништен од своите постапки … седна пред автомобилот. Во тој момент ги виде гребнатинките.
Детето имаше напишано: "Тато ти си говно!! "

Се врати во болницата, му ги сркши прстите и на другата рака.


Разбрал Саша Матич за вицојте што ги кажуваат за него и рекол: " Јас не гледам што е тука смешно".

Како најбрзо ќе направиш костур? - Ќе земиш лепрозен со правосмукалката ќе го поминиш.
 

Дејви

Член со 30 казнени поени
10 март 2016
304
185
43
Се фалеле Балканците чив дедо бил подобар гњурец.
Црногорецот вика-Деда, чачин отац у Јадран вадеше морски ежеви и шкољке у дубина до 100 метара.
Хрватот рекол-Мој је знао ронит док се кафа попије.
Бугарот рекол-Ами дедо на морето под водата спиеше 10 минути.
Македонецов им вика-Абе, дедо пред 20 години се пушти по Вардар па еве го уште не излегол.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: mspasenoski