ЦрноБело Twitter

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,031
2,642
1,143
26
Битола
Твитер имаше 2-3 Downtimes денес што и е реткост она да се исклучи комплетно :)
За тие кои имаат твитер не заборавајте да ме следите.
сега ке те прашвав дали си ти пипелин оти те препознав по аватарот. Јас сум рубинбт ..
 
  • Like
Реакции: Аце

Ана-Каренина

Староседелец
25 февруари 2012
998
1,749
1,093
Јас после една година го отворив и ко гледам многу е сменат и само една ме следит а јас ги следам само Челзи.:D
Ај од денеска ветив дека поактивна ќе сум :D :D
 

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,031
2,642
1,143
26
Битола
Твитер а тоа ти е ко некоја секта. се собираат таму и цело време некој порно слики и видеа.. и само јадат г**на.. добро бе не разбирам шо толку добро гледате во то твитерот ?
 

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,263
9,106
1,683
Твитер а тоа ти е ко некоја секта. се собираат таму и цело време некој порно слики и видеа.. и само јадат г**на.. добро бе не разбирам шо толку добро гледате во то твитерот ?
ти најде да кажуваш. Оди скриј се, те следам, да знајш се е документирано. дисидент. :pusi