1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Аце
Последна активност:
13 март 2015 во 18:51
Зачленет на:
2 март 2012
Мислења:
68
Допаѓања:
28
Поени од трофеи:
618
Пол:
Машки
Веб-страница:
Локација:
Во зависност од IP

Сподели:

Аце

Староседелец, Машки, од Во зависност од IP

Аце последен пат беше виден/а како:
13 март 2015