Циркон на заб

Шмекси

Истакнат Член
15 февруари 2012
1,130
1,066
113
Скопје
www.statik-group.com
Дали знаете дека има циркони
и на заби? Дали би ставиле?
Јас имам веќе и го носам веќе 4 години :D

Зашто не пробате на црнката на окото да ставите „циркон“?
Или на газот? Да ви блеска онака коа ќе носите мини сукња до пупак да биде краток?
По фенси ќе биде мислам.
 

alba

Староседелец
15 март 2012
1,426
2,014
1,123
Зашто не пробате на црнката на окото да ставите „циркон“?
Или на газот? Да ви блеска онака коа ќе носите мини сукња до пупак да биде краток?
По фенси ќе биде мислам.
Ќе стајме бе Шмекси само вие мажите изразете желба :zelen
 
  • Like
Реакции: Scars

True_Blood

Upright
18 февруари 2012
1,132
2,396
1,133
Yellow submarine
Циркон на заб, светлечка трака во коса, ф`стан со рефлектор и спремни сме за импресионирање на некој вонземјанин.
Иначе знам дека ова беше интересно пред повеќе години, како врхунац од кичерајски активности и не, не ми паѓало на памет ни тогаш, а уште помалку на овие години да правам паљачо од себе.
Додуша, секој си е одговорен за сопствениот стил, ама овакви Касандра стилови, не ги можам, значи НЕ!
 
  • Like
Реакции: Arkantos

Jericho

Староседелец
19 февруари 2012
355
465
1,063
Многу грдо ми изгледа и крајно кичерајски и невкусно. Среќа што никогаш не стана масовна мода, пошто такви кичерајски глупости кај нас најбрзо виреат... Баш викендов се чудевме на една девојка, значи имаше преубава насмевка, убави бели заби и сето тоа го упропастила со циркон, светка такво дречливо и некако ја уништува убавината на насмевката...
 
  • Like
Реакции: TheQueen

MademoiselleD

Полноправен Член
21 октомври 2013
46
48
18
Скопје
Циркон на заб е голема глупост. Не изгледа ниту привлечно, ниту интересно. Никогаш не би ставила такво нешто.