MademoiselleD | Црнобело Форум
MademoiselleD
Реакции
48

Зачленет на
Последно виден

Пораки на профилот Најнови активности Теми и мислења За мене

 • Прочита га прееска : )
  Jутре ке гу прашам обавезно ; )
  MademoiselleD
  MademoiselleD
  Па има разлика во тоа како се нанесува. Маслото се става на сува коса пред миење, а маската на мокра коса после миење со шампон. Иначе и двете служат за разубавување на косата уствари :D
  P
  parvati
  А викаш неваља ? : )
  Мама га користи и убава ву е коса : P
  А башка користи и кумуњарски шампон, онј од Брезу
  : )))
  MademoiselleD
  MademoiselleD
  хахаха не знам стварно.. Никад ја немам користено, може нејзе и одговара на нејзината коса. Ќе ја пробам, па ќе ти кажам дали ваља или не : P
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…