1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
MademoiselleD
Последна активност:
5 декември 2013 во 17:34
Зачленет на:
21 октомври 2013
Мислења:
46
Допаѓања:
48
Поени од трофеи:
18

Следачи 1

Пол:
Женски
Локација:
Скопје

Сподели:

MademoiselleD

Полноправен Член, Женски, од Скопје

MademoiselleD последен пат беше виден/а како:
5 декември 2013