1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Цените во рестораните/дискотеките/кафулињата

Дискусија во форумот 'Излегување и ноќен живот' започната од Marrie, 20 февруари 2012.

 1. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Општо јужниот дел секаде е ефтино, ете појди до Дојран, Гевгелија, Богданци и ќе се изненадиш од цените. Во Гевгелија сок 40 денари во кафиќ.
   
  На 4FUN му/ѝ се допаѓа ова.
 2. littleblackdress

  littleblackdress Полноправен Член

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  96
  Допаѓања:
  74
  Да, кај нас во Кочани е ефтино.. ама нема што да се прави.. се е тоа па тоа..
  истите цени како во Штип со таа разлика шо кај нас.. е досадно .
   
 3. Mila Kunis

  Mila Kunis Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  3,528
  Дечки предлог кафана кај што има вкусни пилешки прсти и ефтина водка, а кафаната да не е биртија и да искачаат младичи ? :)
   
  На Sugar и Bum-Bum им се допаѓа ова.
 4. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Македонска Куќа, Национал, Канцона.
   
  На Bum-Bum и Mila Kunis им се допаѓа ова.
 5. igor89

  igor89 Нов член

  Зачленет на:
  8 ноември 2012
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  1
  Жити бога кажи кој ја продава кока колата 0.25л по 13 денари, утре да ви купам на сите по една гајба.. 19 денари е без ДДВ..
   
  На 4FUN му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,728
  Допаѓања:
  759
  Моментално нај евтино е во Пошта (Аеродром и Карпош) !! :kafe
   

Сподели: