Хомосексуалност

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
homosexualidad-animales2.jpg

@Mnogo Bitno Дали е ова природно?
 

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,801
810
1,133
Skopje
Ок,а како вие одредувате што може,а што не може кога се работи за еве да кажам за мене таква болна и ретардирана работа,според која е индикацијата што ве наведува или ви носи одобрување за нешто такво дали поминува или не,мислам од болните работи-маж со маж,жена со жена или еве јас како што кажав кучка со жена,маж со куче или маж пример со леопард еве да биде по лично ?? како проценувате ?
 

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,801
810
1,133
Skopje
Ова е глуп пример дали е ноормално или не,како прво тоа се животни и вториот од двата елени сигурно нема да му каже и незнае да му каже на тој пред него абе тргни се да и го акнам јас малце за да не ми падне,природниот инстикт сигурно му е кон женката и сликава е бизарен пример за дискусијава пријателе
 

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
969
1,133
Така во црква те учат ? За мене болно и ретардирано е да се оди во црква и да се бакнуваат икони и пари да се оставаат за здравје.
Од тоа поболно нема. Колку треба да си ниско интелегентен за да одиш во црква и да се молиш за да ја оставиш жената трудна. Таа да јаде со масло за да фати спермата.
Е од тоа морници ме лазат, а има ин витро и сл.
Не знам како не ти е нормално човек да е со човек. Тие снимки со животни се за да се добие гледаност, тие што имаат се нимфоманки, а мажите се дебели или морони значи со ментална ретардација.
 

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,801
810
1,133
Skopje
Разликувам многу добро @Sвездичка кажа дека тоа било љубов па дека љубоовта не познава граници затоа прашав дали и како се одредува тоа ако се роди и таква љубов ? што не е јасно тука незнам ...

zoofilija.jpg

Еве ти пример
 

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,801
810
1,133
Skopje
Сега не мешај баби и жаби и не бегај од темата, кажи прво што те прашав па ќе ја отвориме и таа тема
 

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
969
1,133
Мешаш поими убаво ти кажа @existence .
Хомосексуалец се раѓаш, не си виновен за тоа што мајката таков те родила.
 

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,801
810
1,133
Skopje
Значи нешто што после не може да се оплоди и да оплоди е маска која се добива од КОЊ и КОБИЛА таа не е крива,а ни мајката не е крива што родила син кој има к*р и си монтира после тоа неприроден мењач кој има само РИКВЕРЦ .
Тоа е разликата другари и другарице коње и магарице
 

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
969
1,133
Што се замараш толку за хомосексуалците. Пази некој хомо да не ја оплоди жената твоја.
Можат да оплодат не дека не можат, само си сакаат во тесно.
Ако сме ние кобили ти што си ?
Не сме деца да се вреѓаме, а не би се спуштала на твое ниво да вреѓам. Имај убав ден и не мисли на педери.