1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Хардверски проблеми

Дискусија во форумот 'Наука и техника' започната од важна, 15 февруари 2012.

 1. Nikola Ilievski

  Nikola Ilievski Нов член

  Зачленет на:
  18 април 2017
  Мислења:
  18
  Допаѓања:
  12
  Дечки каде можам да најдам освен ДДком, SAS 2,5" ХДД од 146ГБ за сервер?
   
 2. Marika

  Marika Нов член

  Зачленет на:
  30 април 2018
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Дечки држачот на дестопот ми е скршен, баш кај што се полни ии со потешкотии го отворам и затворам,а и со полнењето ми прави проблем, ми сецка. Дали тоа може да ми ја среди батеријата пошо цело време се укл и искл.
  Инаку додека го отварав ми работеше кулерот и само ми стропа наеднаш како да се откачи нешо, еве некој 10мин не го слушам да работи. Чаре?
   

Сподели: