Фотографија (дискусии, совети, ваши слики)

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
IMG_20150712_111237.jpg

Е, и гледам доста слики се само квадратчиња, па ќе направам чистка. Ако ви фали мислење, оттука е.
Френдли адвајс да ги прикачувате сликите директно на серверов за да останат.
 

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,527
14,438
1,683
Таму каде што треба
Италија 2015
11258211_1061388063879211_5394094119170053010_n.jpg
11846524_1061388613879156_3332838883770230070_n.jpg
11258712_1061388660545818_7613744530720855888_n.jpg
11816850_1061388723879145_2619560688357997944_n.jpg
11824990_1061389023879115_3886788591271687542_n.jpg
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Redhead