1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Фотографија (дискусии, совети, ваши слики)

Дискусија во форумот 'Дводимензионална уметност' започната од Snape, 15 февруари 2012.

 1. Photographer

  Photographer Amoureux

  Зачленет на:
  23 февруари 2012
  Мислења:
  480
  Допаѓања:
  1,393
  DSC_7488 [1600x1200].JPG DSC_7455 [1600x1200].JPG DSC_7555 [1600x1200].JPG DSC_7727 [1600x1200].JPG DSC_8232 [1600x1200].JPG DSC_8250 [1600x1200].JPG
   
  #191 Photographer, 11 мај 2015
  Последна промена од модератор: 30 јули 2015
  На Electra, Lena, Lady* и уште 4 други им се допаѓа ова.
 2. Lena

  Lena Poétesse

  Зачленет на:
  12 октомври 2012
  Мислења:
  4,151
  Допаѓања:
  7,677
  image.jpg
   
  На Lady*, JaMi и Io Sono им се допаѓа ова.
 3. Electra

  Electra Неонка
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  2,047
  Допаѓања:
  6,657
  IMG_20150712_111237.jpg

  Е, и гледам доста слики се само квадратчиња, па ќе направам чистка. Ако ви фали мислење, оттука е.
  Френдли адвајс да ги прикачувате сликите директно на серверов за да останат.
   
  На Redhead, JaMi, Io Sono и уште 1 член му се допаѓа ова.
 4. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,460
  Допаѓања:
  14,377
  Италија 2015
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
  На Redhead му/ѝ се допаѓа ова.
 5. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,481
  Допаѓања:
  3,757
  На стаза за трчање:) IMG_20150620_093008.jpg
   
  На Lena и violetmoon им се допаѓа ова.
 6. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,481
  Допаѓања:
  3,757
  IMG_20150807_155228.jpg
   
  На Lena, JaMi и Saladin им се допаѓа ова.
 7. Змејче

  Змејче Незапирлива

  Зачленет на:
  14 јули 2013
  Мислења:
  1,193
  Допаѓања:
  2,423
 8. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,481
  Допаѓања:
  3,757
  IMG_20150909_074519.jpg
   
  На Lena му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,721
  Допаѓања:
  752
  venice_romantic.jpg :)
   
  На Photographer му/ѝ се допаѓа ова.
 10. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  16.jpg 20.jpg 28.jpg 43.jpg 73.jpg 79.jpg 85.jpg 105.jpg 144.jpg 9.jpg
   
  На Tantara му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: