1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Фотографија (дискусии, совети, ваши слики)

Дискусија во форумот 'Дводимензионална уметност' започната од Snape, 15 февруари 2012.

 1. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,993
  Допаѓања:
  9,620
  IMG_3731.jpg
  Кoтoр
  Уличнa фoтoгрaфијa
   
  На BioTrpe, Lena, Tantara и уште 4 други им се допаѓа ова.
 2. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  И да живеам на Хаваите, парк ќе ми остане омилено место.

  1 1.png 2 2.png 3 3.png 4 4.png 5 5.png 6 6.png 7 7.png 8 8.png 9 9.png 10 10.png
   
  #212 MissChievous, 9 септември 2016
  Последна промена: 9 септември 2016
  На Lena, Tantara, Kisserboy и уште 2 други им се допаѓа ова.
 3. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,993
  Допаѓања:
  9,620
  IMG_4165.jpg
   
  На Lena, Tantara и MissChievous им се допаѓа ова.
 4. Lena

  Lena Poétesse

  Зачленет на:
  12 октомври 2012
  Мислења:
  4,151
  Допаѓања:
  7,677
  IMG_20160910_215148.jpg IMG_20160910_195215.jpg
   
  На Mnogo Bitno му/ѝ се допаѓа ова.
 5. malo

  malo Староседелец
  Најфотограф

  Зачленет на:
  13 септември 2012
  Мислења:
  1,280
  Допаѓања:
  2,063
  Magic mushroom from the woods in my village

  DSC_1453.jpg
   
  На BioTrpe му/ѝ се допаѓа ова.
 6. WolfGirl

  WolfGirl Староседелец

  Зачленет на:
  21 јуни 2016
  Мислења:
  180
  Допаѓања:
  98
 7. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Најактивен член

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,620
  Допаѓања:
  5,694
  IMG_20180816_123140.jpg
  Огледало на минатото..
   
  #217 violetmoon, 28 август 2018
  Последна промена: 28 август 2018
  На Mnogo Bitno и Electra им се допаѓа ова.

Сподели: