1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Фотографија (дискусии, совети, ваши слики)

Дискусија во форумот 'Дводимензионална уметност' започната од Snape, 15 февруари 2012.

 1. Snape

  Snape Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  284
  Допаѓања:
  402
  Искуство? Јас веќе 2 години аматерски се бавам со фотографија.
   
 2. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  На Badass му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Badass

  Badass Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  63
  Допаѓања:
  87
  Аматерски се занимавам со фотографија околу 6 месеци.
  Имам многупати слушнато дека за моите години имам огромен потенцијал и дека доколку постепено се надоградувам,ќе успеам! :)
   
  На gabi96 и Snape им се допаѓа ова.
 4. Jackal

  Jackal Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  2,031
  Допаѓања:
  2,642
  не само на муабети да остани клајте некоја слика да видам шо фотографи сте такви... јас не се занимавам со фотографија ама потсликувам по некоја слика одвреме на време...
   
  На gabi96, Bum-Bum, TheKitten и уште 2 други им се допаѓа ова.
 5. Snape

  Snape Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  284
  Допаѓања:
  402
  Jackal само за тебе ( ме мрзи други да ресајзувам, можеби коа иам време некад) DSCN9241.jpg
   
  На gabi96, Saladin, Luisana12 и уште 10 други им се допаѓа ова.
 6. Jackal

  Jackal Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  2,031
  Допаѓања:
  2,642
  ме лајк ит !!!! нема врска големината супер е... уба слика.... ке си ја клам на десктоп... да ја крадам или да плаќам авторски права...?
   
  На Sagittarius му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Snape

  Snape Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  284
  Допаѓања:
  402
  Слободно :D Уше не сум некој про па авторски права да иам ;)

  Еве уште 2 3 :)
  DSCN9245.jpg

  DSCN9280.jpg
   
  На Invisible, Bibi@, Спилеот_ и уште 2 други им се допаѓа ова.
 8. Jackal

  Jackal Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  2,031
  Допаѓања:
  2,642
  јас ја подржвам пиратеријата такада во секој случај ке си ја земев....
   
 9. emzzy

  emzzy Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  1,374
  Допаѓања:
  1,871
  Еве и нешто од мене :)

  lkdssd.jpg
  IMG_10000 (14).JPG
   
  На Invisible, Trajche и Sagittarius им се допаѓа ова.
 10. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  некој совет за фотграфииве? зедов пред 2-3 недели апаратче...ама не сум запознаен со техниките :(
   

Сподели: