1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Форумско запросување

Дискусија во форумот 'Форумски игри' започната од ScoobyDoo, 14 мај 2012.

 1. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,838
  Допаѓања:
  6,527
  Филинг 13 секунда
   
  На Ludaca, 048 и Bum-Bum им се допаѓа ова.
 2. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  ова бендиса :)

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На Gemini, melpomena, The_Mayor и уште 1 член му се допаѓа ова.
 3. Antares

  Antares Староседелец

  Зачленет на:
  11 мај 2012
  Мислења:
  468
  Допаѓања:
  414
  Па што се чека, собиранка и свадба . Се у едно :D:D:D:D
   
  На 048 и N|ghtmare_f им се допаѓа ова.
 4. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,838
  Допаѓања:
  6,527
  Истрчав 3 километри по дожд, за да ја потрошам таа космичка позитивна енергија шо ми ја пренесовте. Се искинав од плачење (солзи радосници), после ова денес што се дешаваше пред моиве очи.
  Јебига, емотивен сум.(brokenheart)
   
  На Bum-Bum, 048, N|ghtmare_f и уште 2 други им се допаѓа ова.
 5. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  други свадби? :)
   
 6. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,838
  Допаѓања:
  6,527
  Не ме прави сега пак да
  [​IMG]
   
 7. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  шо че ти фали? :)
   
 8. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,838
  Допаѓања:
  6,527
  Ме убиваат емоциите на вакви настани, ќе експлодирам од радост некој ден, а ти ќе ме гледаш.
  [​IMG]
   
  На 048 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  ко че пукаш најави се да знам да бегам :)
   
 10. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,838
  Допаѓања:
  6,527
  Кога ќе се прават свадбите ќе пукам да знаеш:zelen
   
  На 048 му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: