Форумско запросување

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
...Кој размислуе пола му се прашта хх
замолују некоја кума се кумо дај да ти бидну ја тој дечко, тој ус брак што иде
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
двосмислен език ?
тој ти е едну дунду лиже а на другу мисли ?
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
такој си е
и не ме провоцирај на офф топици....или најди ми кум....ти ке речеш да,јас не,кој кој е никој нема да примети
е кумата м'шка била
вуна под мишка и се скрила
место кондом да си купила
земала улошки со крила
 

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,278
9,119
1,683
Цел форум знае која ја меркам, Сите знаат која ми е форумската љубов. Епа мислам дека временската прогноза ми е наклонета

yME0.png


Eпа foREVer ти реков, или џа или бу :)
решив да те запросам пред црнобеливе форумџии.
морам да признаам дека на почетокот ми беше одбивна, аватар со Гудјонсен, недефиниран пол на форумски профил, прва тема и мислење во фан форум: Челзи (или Челси како што ти милуваш да кажеш) и помислив дека си машко.
Сакав да те запросам на финалето на ЛШ, ама еве малку порано. Можеби единствена девојка си ти што ја знам, и што е толку загреана за Челси. Епа да :) има форумски двојки, ама сакам да бидеме над нив.
Дали ти foREVer сакаш да ми бидеш жена?
will-you-marry-me-.jpg


Без тебе сум ко Чех без Челси, ко Стенфорд Бриџ без Сината Армија

 

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,840
6,532
1,153
Градибачалник на Прибој
Цел форум знае која ја меркам, Сите знаат која ми е форумската љубов. Епа мислам дека временската прогноза ми е наклонета

yME0.png


Eпа foREVer ти реков, или џа или бу :)
решив да те запросам пред црнобеливе форумџии.
морам да признаам дека на почетокот ми беше одбивна, аватар со Гудјонсен, недефиниран пол на форумски профил, прва тема и мислење во фан форум: Челзи (или Челси како што ти милуваш да кажеш) и помислив дека си машко.
Сакав да те запросам на финалето на ЛШ, ама еве малку порано. Можеби единствена девојка си ти што ја знам, и што е толку загреана за Челси. Епа да :) има форумски двојки, ама сакам да бидеме над нив.
Дали ти foREVer сакаш да ми бидеш жена?
will-you-marry-me-.jpg


Без тебе сум ко Чех без Челси, ко Стенфорд Бриџ без Сината Армија


какво романтично запросување, добра идеа.
romanticno.jpg