Форумски јубилеи

Хоуп*

Proton
4 април 2013
2,410
4,216
753
3 Години на форумов!!!
 

Pink Panther

Староседелец
9 февруари 2015
1,783
799
1,133
Skopje
020202.jpg 1 година и месец :kafe:kafe;):cool:

Мило ми е што сум дел од форумов и дел од сите вас , исто така ми е задоволство да читам умни глави како вашите и помалку умни исто како вашите ...
Се надевам ова е само една дружба односно катче каде што се разменуваат мислења и нема да ми замерите на се што досега сум кажал или критикувал ! ;) :*
 

malecka

Староседелец
3 април 2013
65
40
1,028
5 години на форумов, оле оле олееее (party)

П.С. Тоа што не пишувам не значи дека не ве читам активно изминативе години, само што сум во емоционална криза па не ми е дојдено баш до дружење.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: -alf- and Makedonec

pozdrav eden topol

Истакнат Член
10 ноември 2017
606
345
63
5 години на форумов, оле оле олееее (party)

П.С. Тоа што не пишувам не значи дека не ве читам активно изминативе години, само што сум во емоционална криза па не ми е дојдено баш до дружење.

За 5 години 50 мислења...очигледно била некоја голема емоционална криза со 10 мислења во една година.

Чудна работа, кај мене кризата ме тера да јадам бурек на форуми и да провоцирам администрација.

Ајде честитки за јубилејот, па да ти се дуплираат мислењата.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: malecka and incule