1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Форумски јубилеи

Дискусија во форумот 'За форумот' започната од Hip.Hop_MKD, 25 февруари 2012.

 1. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  [​IMG]
  Еве по кратко време одкако се зачленив јас и по не цели две недели конечно на форумов пристигна и 500 член да и посакаме добредојде на Deep Red :)
  Ова нека ни биде тема за одбележување на јубели важни за форумов
  Патем кратка статистика до овој момент:
  Статистика

  Теми:
  762
  Мислења:
  17,546
  Членови:
  500
  Најнов член:

  Сите заедно продожуваме понатаму... :D
   
  На КрисТина К., street_chic, TheKitten и уште 20 други им се допаѓа ова.
 2. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,458
  Допаѓања:
  14,374
  ајде со среќа,па уште многу членови да има (happy)
   
  На *Anna, КрисТина К., TheKitten и уште 5 други им се допаѓа ова.
 3. Македонец

  Македонец Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  313
  Допаѓања:
  439
  Добра статистика за кратко време
   
  На Hexasto и The Tramp им се допаѓа ова.
 4. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,458
  Допаѓања:
  14,374
  [​IMG]еве направив и торта па да се почастиме малце :)
   
  На *Anna, КрисТина К., TheKitten и уште 8 други им се допаѓа ова.
 5. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Ај со среќа, па да се множат. :D
   
  На TheKitten, Hexasto, Marrie и уште 2 други им се допаѓа ова.
 6. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  Ајде со арно, со убаво! :)
   
  На TheKitten, Hexasto, The Tramp и уште 1 член му се допаѓа ова.
 7. Psychobilly

  Psychobilly Староседелец

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  600
  Допаѓања:
  1,509
  Од мене е пиењето
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
   
  На *Anna, КрисТина К., street_chic и уште 13 други им се допаѓа ова.
 8. Marrie

  Marrie Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  507
  Допаѓања:
  802
  Со среќа нека е, нека се множат членовите!
  Убава дружба до сега :)
   
  На TheKitten, Hip.Hop_MKD, Hexasto и уште 2 други им се допаѓа ова.
 9. The_melnicanecot

  The_melnicanecot Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  237
  Допаѓања:
  394
  све све ама Шливовицата на крај ме направи камен само од што ја погледнав
  АЈДЕ НЕКА СЕ МНОЖАТ И ЧЛЕНОВИ/ки И дискусии
   
  На TheKitten, The puss in boots, Hip.Hop_MKD и уште 3 други им се допаѓа ова.
 10. ScoobyDoo

  ScoobyDoo Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  386
  Допаѓања:
  677
  Со Среќа успешен напредок до сега...
   
  На Hip.Hop_MKD и Hexasto им се допаѓа ова.

Сподели: