Форумски јубилеи

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,204
3,932
743
Еве по кратко време одкако се зачленив јас и по не цели две недели конечно на форумов пристигна и 500 член да и посакаме добредојде на Deep Red :)
Ова нека ни биде тема за одбележување на јубели важни за форумов
Патем кратка статистика до овој момент:
Статистика

Теми:
762
Мислења:
17,546
Членови:
500
Најнов член:

Сите заедно продожуваме понатаму... :D